Pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnej Meghan i Harry’ego. Jedno z nich przypomina to z zaręczyn

Światło dzienne wreszcie ujrzały oficjalne zdjęcia z sesji ślubnej księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Piękne fotografie są przepełnione ciepłem, szczęściem, a przede wszystkim miłością, jaką darzy się królewska para, o czym świadczy chociażby sytuacja ze ślubu, która została przedstawiona wcześniej.

Autorem fenomenalnych zdjęć jestAlexi Lubomirski, Amerykanin o polskich korzeniach. To właśnie on fotografował Harry’ego i Meghan także podczas sesji narzeczeńskiej.Zdjęcia zostały zrobione w zamku Windsor na chwilę po uroczystości zaślubin.

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością fotografia, na którejmożemy zobaczyć najbliższych członków Rodziny Królewskiej: królową Elżbietę, księcia Filipa, Karola, Camilę, Williama, Kate, matkę Meghan, Dorię Ragland i dzieci biorące udział w ceremonii. Na zdjęciu nie widzimy natomiast małego księcia Louisa – chłopiec został w pałacu i nie brał udziału w uroczystości.

Jedna z najbardziej uderzających fotografii pokazuje siedzącą między nogami Harry’ego Meghn na schodach Zamku w Windsor. Widzimy na niej jak książę uśmiecha się do kamery, podczas gdy jego ukochana uśmiecha się w swoją lewą stronę.

Dalsze plany

Meghan i Harry planują dołączyć do Commonwealth champions ku uciesze królowej. Oboje planują udać się jeszcze w tym roku do Australii, Nowej Zelandii, na Fidżi i Tonga. Wszystko wskazuje więc na to, że druga połowa roku będzie dla obojga bardzo pracowita.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkiego najlepszego na nowej, królewskiej drodze życia.