Pogrzeb, to nie rewia mody, ale ktoś włożył t-shirt na ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka – Staraka

W czwartek, 29 sierpnia o godzinie 19 rozpoczęła się Msza Święta żałobna, która była jednocześnie ostatnim pożegnaniem Piotra Woźniaka – Staraka. Na mszy pojawili się licznie znajomi, przyjaciele i rodzina popularnego producenta filmowego.

Piotr Woźniak – Starak zaginął w nocy, 17 sierpnia. Kilka dni trwały jego poszukiwania, aż wreszcie udało się odnaleźć ciało. Jak się okazało, Piotr wypadł z motorówki podczas manewru skręcania i nie udało mu się dopłynąć do brzegu.

Pogrzeb Piotra odbył się w Konstancinie – Jeziornie, a żałobnicy pożegnali go w smutku i rozpaczy. Choć ostatnie pożegnanie to nie rewia mody, to jednak istnieje pewien żałobny dress code, który mówi nam o tym, że na przykład sukienka powinna mieć odpowiednią długość, a mężczyzna powinien założyć koszulę, a nie t-shirt. Ktoś jednak się do tej zasady nie dostosował. Kto?Tutaj pojawił się czarny t-shirt u partnera Chodakowskiej.

Ale do dress codu nie dostosowała się też partnerka aktora – Rafała Zawierucha. Z resztą.. on sam też nie wygląda jak żałobnik.