Pies nie przestawał szczekać na nią podczas ciąży. Nawet nie wpadła na to, że ten próbuje ją ratować!

Pies jak wiadomo to najlepszy przyjaciel człowieka. To właśnie tylko psy potrafią być oddane i pomocne. Niektóre psy nawet potrafią widzieć że ich właściciel jest chory!

Keola to suczka akity amerykańskiej, która żyje wraz ze swoimi właścicielami w South Yorkshire. Małżeństwo, Ricky i Alhanna Butler, zawsze o nią dbało i traktowało ją jak członka rodziny. Wkrótce Keola dowiedziała się, że jej rodzina się powiększa – jej właścicielka spodziewała się dziecka! Gdy ciąża stawała się coraz bardziej zaawansowana, przyszła mama zaczęła odczuwać ogromny ból w dolnej części pleców.Alhanna kilkakrotnie mówiła o tym swojemu lekarzowi, jednak ten stwierdził, że jest to normalne u kobiet w ciąży i że ból spowodowany jest rosnącym brzuszkiem. Kobieta była przekonana, że to właśnie stąd pojawiła się ta dolegliwość, jednak Keola wiedziała lepiej – wyczuwała, że coś jest nie tak. Wszędzie chodziła za Alhanną, obwąchiwała ją i szczekała. Nie było sposobu, aby uspokoić psa.

and my baby bear is fast asleep…snuggled up to mummy 😇󾍔󾍕

Opublikowany przez Alhanna Butler na 18 marca 2015

Kiedy doktor powiedział, że to nic poważnego, odesłał mnie do domu. Gdy wróciłam, Keola zaczęła uważnie mi się przyglądać, aż trochę mnie to przeraziło – wyjaśnia Alhanna – Opublikowałam zdjęcie na Facebooku, jakim wzorkiem na mnie patrzy i żartowałam, że przypomina mi to film „Mój przyjaciel Hachiko”, gdzie pies również się tak zachowywał. Wtedy wszyscy moi znajomi zaczęli pisać, żeby tego nie lekceważyć i zacząć brać zachowanie Keoli na poważnie”.

Nikt oprócz Keoli nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo jestem chora. Trącała mnie nosem i łkała, a ja nigdy nie rozumiałam, dlaczego nagle zaczęła się tak zachowywać – tłumaczy kobieta – Ricky powiedział, że gdy zostawał z nią w domu, widział, jak bardzo jest zdenerwowana. Nigdy wcześniej jej to nie przeszkadzało.

Opublikowany przez Alhanna Butler na 15 sierpnia 2015

Na szczęście Alhanna nie zlekceważyła zachowania swojego psa. Gdy pojechała do szpitala, natychmiast wylądowała na oddziale intensywnej terapii. To co odnalazł lekarz było szokujące: Gdyby tego dnia kobieta nie trafiła do szpitala, mogłaby umrzeć. Ciężarna Alhanna miała podwójne zakażenie nerek, co powodowało ogromny ból pleców. Co gorsze, kobieta miała rzadki typ zakażenia. Ze względu na to, że choroba nie była leczona od samego początku, był to jeden z najpoważniejszych przypadków. W ostatniej chwili otrzymała niezbędną pomoc.

Opublikowany przez Alhanna Butler na 20 sierpnia 2016

Pies stał się bohaterem! Udostępnij tą historie swoim znajomym!