Pierwszy komentarz Żyły po odpadnięciu z “Tańca”

“Taniec z gwiazdami” Justyna Żyła odpadła z programu
Justyna Żyła pożegnała się z “Tańcem z gwiazdami”. Po programie widzowie mogli porozmawiać z nią na czacie.

Piąty odcinek “Tańca z gwiazdami” okazał się pechowy dla Justyny Żyły, która musiała się pożegnać z programem. Choć zdaniem jurorów szło jej coraz lepiej i dostała tyle samo punktów, co Jakub Kucner, tym razem widzowie stracili do niej cierpliwość. Po programie Justyna i Tomek udzielili wywiadu na żywo, odpowiadając na pytania widzów.

Co Justyna najbardziej zapamięta z “Tańca z gwiazdami”? – Ten stres, który poczułam, gdy stanęłam pierwszy raz przed kamerami, był paraliżujący – odpowiedziała.Jeden z widzów zauważył, że teraz, gdy Justyna odpadła, hejterzey nie będą mieli pożywki. – Ja się martwię o popularność programu. Oglądalność spadnie – zażartował Tomek.

– Chyba rumba była moim ulubionym tańcem, bo musiałam trochę więcej bioderkami poruszać, poczuć się kobieco.

– Pierwszy raz poczułem wtedy, że Justyna żyła – dodał Tomek.

Jeden z widzów zapytał, czy Justyna ma zamiar dalej trenować taniec. Gdy ta potwierdziła, jej partner taneczny nieco się skrzywił i powiedział: – Może nie taniec, ale powiedziałaś mi, że aktywność fizyczna na stałe zagości w twoim życiu.

Justyna powiedziała też, co sprawiało jej największy problem w programie: – Wydaje mi się, ze ja za bardzo chciałam, by było lepiej. Jak za dużo nakładałam na siebie, to tak, jakby mi nogi odcinało. Nie szło ruszyć ani lewą, ani prawą. Nie słuchały mnie.

Piąty odcinek “Tańca z gwiazdami” był poświęcony muzyce z bajek. Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli walca do utworu z “Harry’ego Pottera”. Ale ten taniec okazał się dla nich pechowy.