Pedofil próbował zgwałcić 6-letnią dziewczynkę, w jej obronie stanął jej pies. Odgryzł mu genitalia.

Nie od dziś wiadomym jest fakt, że przy są najlepszym przyjacielem człowieka. Nie ma co ukrywać, zwierzaki mają naprawdę wielkie serca. Temu stwierdzeniu dowodzi również historia dziewczynki, którą przed pedofilem obronił właśnie jej pitbull.

W zwyczajną, dosyć leniwą niedzielę 37 latek obserwował bawiące się na placu zabaw dzieci. W momencie, gdy jedna z bawiących się dziewczynek została chwilowo bez opieki, mężczyzna podszedł do niej i powiedział, że musi zabrać ją do domu, ponieważ jej mama nie może jej odwieźć. Pedofil zaprowadził dziecko do pobliskiego lasu w którym chciał wykorzystać ją seksualnie. Na szczęście tropem mężczyzny i dziewczynki poszedł należący do małej pies.

W momencie, gdy mężczyzna miał ściągnięte spodnie, pies nie czekał chwili dłużej, po prostu rzucił się na napastnika i odgryzł mu genitalia. Kilka chwil później na miejscu pojawiła się policja i karetka pogotowia, a mężczyzna za uprowadzenie i próbę gwałtu może liczyć na 20 lat spędzonych w więzieniu.

Historia ta uczy nas jednego. Nasze zwierzęta kochają nas bezgranicznie i zawsze starają się nas obronić przed wszelkim złem, jakie możemy spotkać na swojej drodze. Pamiętajmy więc, by tę miłość odwzajemniać i nie traktować naszych zwierzaków źle, nawet gdy czasami zdarzy im się broić. Nigdy tak naprawdę nie wiemy co może nam się przydarzyć i czy przypadkiem nasz czworonożny przyjaciel nie uratuje nam życia lub zdrowia.