Paznokcie mówią wiele na Twój temat. Znajdź swój kształt i się o tym przekonaj.

Słyszeliśmy już wiele teorii na temat czynników, które zdradzają sekrety o naszej osobowości. Kolor oczu, kształt nosa czy długość włosów mówią wiele o charakterze. To jednak nie wszystko.

Wiele na temat naszej osobowości mówią także paznokcie, a konkretnie ich kształt. Zresztą sam się przekonaj i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.#1. Pionowe i długie

Jesteś kreatywny i masz bogatą wyobraźnię. Oprócz tego masz romantyczną duszę. Lubisz spędzać czas z innymi ludźmi. Znajomi czują się w Twojej obecności komfortowo i swobodnie. Potrafisz dogadać się z każdym. Jesteś też bardzo szczegółowy, dlatego każdy detal jest dla Ciebie ważny. Gdy angażujesz się w coś, robisz to na 100%.

#2. Poziome i szerokie

Jesteś bardzo uczuciowy i zawsze chcesz jak najlepiej dla innych. Jednocześnie nie obawiasz się brutalnej szczerości, gdy sytuacja tego wymaga. Twierdzisz, że prawda jest najlepszym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Znajomi cenią te cechę i bardzo dobrze wiedzą, że w razie potrzeby zawsze im pomożesz. Wiesz czego chcesz od życia i nie obawiasz się dążyć do celu. Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi.

#3. Okrągłe

Nie naśladujesz nikogo i nie gonisz za czymś, co jest nieuchwytne. Nie robisz nic na siłę, a po prostu żyjesz zgodnie z samym sobą. Jesteś spokojny i zrelaksowany. Zadowala Cię to jak wygląda Twoja codzienność. Nie starasz się udawać nikogo innego. Lubisz podejmować racjonalne i logiczne decyzje oraz bardzo dobrze kontrolujesz emocje.  Może nie masz zbyt dużo znajomych, ale otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy będą z Tobą na dobre i na złe.

#4. Kwadratowe

Jesteś odważny i wytrwały. Nie boisz się podejmować ryzyka, dlatego też jesteś urodzonym liderem. W sprawach służbowych masz dużo powagi i wszystko bierzesz na serio. Nienawidzisz bałaganu i zamieszania. Szanujesz innych. Potrafisz oceniać intencje innych ludzi, dlatego nie jest łatwo Cię oszukać. Prywatnie jesteś zabawny i towarzyski. Ważni są dla Ciebie rodzina i przyjaciele.

#5. Trójkątne

Taki kształt paznokci charakterystyczny jest dla geniuszy. Jesteś osobą pomysłową i twórczą, która stara się dążyć do perfekcji. Twoje pomysły są oryginalne i niezwykłe. Zawsze wyprzedasz innych w tym względzie. Jesteś w stanie podejmować decyzje szybciej i szybciej osiągać cele. Wiele osób widzi Cię jako fascynującą zagadkę.

#6. Migdałowe

Jesteś miły i uczuciowy. Cenisz sobie kontakt z innymi ludźmi, a dla przyjaciół jesteś prawdziwą opoką. Niezależnie od okoliczności, zawsze potrafisz zaoferować swoje wsparcie i pomoc. Starasz się mówić prawdę, a mimo to jesteś w stanie dodać otuchy tym, którzy są w potrzebie. Bardzo dobrze radzisz sobie w trudnych sytuacjach i nie obawiasz się stawiać czoła nawet największym przeszkodom.

#7. Kształt miecza

Jesteś bardzo ambitny i pracowity. Nie boisz się wyzwań. Swoje cele osiągasz ciężką pracą. Jesteś także indywidualistą, który bardzo dobrze adaptuje się do różnych sytuacji. Dla innych jesteś inspiracją. Ludzie doceniają Twoją pracowitość i kochają spędzać z Tobą czas.

Jak to wygląda u Ciebie? Czy opis zgadzał się z Twoim charakterem? Daj znać w komentarzach, a wpisem podziel się ze znajomymi.

Źródło: gutfuerdich.co