Paweł Królikowski trafił do szpitala. Sytuacja jest poważna

Jak udało nam się dowiedzieć, znany i lubiany aktor Paweł Królikowski trafił do szpitala. 58-latek przebywa na oddziale neurochirurgicznym. Męża odwiedziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska (55 l.).

Paweł Królikowski trafił do szpitala w piątek 20 grudnia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że stan zdrowia aktora jest poważny. Królikowski przebywa na Oddziale Neurochirurgii. Odwiedziła go tam Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Niestety, sytuacja nie należy do najweselszych. Cztery lata temu Paweł Królikowski przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, a w maju tego roku nie pojawił się na planie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Koleżanki i koledzy z ekipy nie chcieli jednoznacznie komentować tej sytuacji, było jednak wiadomo, że ze zdrowiem Królikowskiego nie było do końca w porządku. Do tej pory aktor nosił nakrycia głowy, które miały zakrywać bliznę po operacji neurochirurgicznej.Jak dowiedział się „Super Express”, aktor poczuł się gorzej już kilka dni temu. Miał pojawić się na wigilii w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Niestety, nie dotarł. Na miejscu zastąpiła go żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Już wtedy mówiło się, że nie jest najlepiej. – Paweł od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem. Nie pamięta słów albo je myli – dowiedzieliśmy się.
Wszystko wskazuje na to, że aktor nie wróci do domu na święta Bożego Narodzenia.

Póki co nikt z rodziny Królikowskich nie komentuje sprawy. Przykrą informację potwierdził jedynie Antoni Królikowski.