Pamiętasz niesfornego Piotrusia? Dziś prowadzi całkiem inne życie. Czy zagra w trzeciej części filmu „Kogel–mogel”?

Chyba każdy pamięta małego Piotrusia, syna docenta Mariana i Basi Wolańskich, który nie chciał słuchać nikogo z wyjątkiem swojej opiekunki Kasi.

Piotrusia zagrał Maciej Koterski, bratanek Marka Koterskiego, często mylonego z jego synem Michałem (Miśkiem) Koterskim. Maciek zagrał jednak tylko w obu częściach filmu “Kogel-mogel” i potem już nie kontynuował kariery aktorskiej. Od kilkunastu lat mieszka w Australii.Gdy tylko Ilona Łepkowska zapowiedziała, że napisze scenariusz do trzeciej części filmu, widzowie byli bardzo ciekawi, czy Piotrusia zagra ten sam aktor? Okazuje się, że jednak nie. Według zapowiedzi, w rolę 30-letniego Piotrusia wcieli się Mikołaj Roznerski lub Piotr Stramowski.

Ale to jeszcze nie koniec zmian. Aktor grający Pawła Zawadę (męża Kasi) zmarł nagle w 2008 roku. Został znaleziony martwy w jednym z hoteli w okolicach Łodzi. Nie zostały ujawnione przyczyny jego śmierci.

Nie żyje już także babcia Wolańska (Małgorzata Lorentowicz) oraz ojciec Kasi (Jerzy Turek).

Bardzo smutne wydarzenia dotknęły też odtwórczynię głównej roli Grażynę Błęcką-Kolską.

Najpierw rozwód, a potem w 2014 roku tragiczny wypadek, w którym zginęła jej córka Zuzanna. W grudniu 2014 roku sąd uznał, że była winna spowodowania wypadku i skazał ją na pół roku więzienia (w zawieszeniu na dwa lata).

Ilona Łepkowska zapowiedziała, że zdjęcia do trzeciej części ruszą w maju lub w czerwcu.

Jak sądzicie, czy producentom uda się stworzyć kolejny kultowy film, do którego z przyjemnością będziemy wracać przez lata?