Pamiętasz nastolatków z “JEZIORA MARZEŃ”? Spotkali się po 20 latach i zrobili ZDJĘCIE

Jezioro marzeń: odtwórcy głównych ról spotkali się ponownie po 20 latach od premiery serialu. Jak zmienili się przez ten czas?

Jezioro marzeń: trudno uwierzyć, że ten kultowy serial obchodzi w tym roku 20. urodziny! Dokładnie tyle czasu minęło, odkąd świat pierwszy raz usłyszał o nastolatkach z Capeside. Z tej okazji odtwórcy głównych ról spotkali się na planie specjalnej, jubileuszowej sesji. Zobacz, jak Dawson, Joey, Pacey i Jen wyglądają teraz!

Jezioro marzeń: tak wyglądają aktorzy po 20 latach!

To jeden z najbardziej kultowych seriali przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Historia bohaterów Jeziora marzeń zbierała przed telewizorami tłumy nastolatków z całego świata, którzy losy Dawsona i reszty śledzili z zapartym tchem. Na pewno każda osoba, której dorastanie przypadło na lata 90., nie będzie w stanie uwierzyć, że od premiery Jeziora marzeń minęło już 20 lat!

Z tej okazji odtwórcy głównych ról, czyli m.in. James Van Der Beek(Dawson Leery), Katie Holmes (Joey Potter), Joshua Jackson (Pacey Witter), Michelle Williams (Jen Lindley) wzięli udział w jubileuszowej sesji dla magazynu Entertainment Weekly. Na pewno wielu fanom serialu zakręci się łezka w oku podczas oglądania zdjęć, które stały się jej wynikiem. Ale wzruszeni byli także sami aktorzy. Fabuła Jeziora marzeń skupiona była głównie na problemach dorastania – Michelle Williams odniosła się do tego, dlaczego jej zdaniem serial był tak ważny dla młodych ludzi:

To, co miało na ciebie wpływ, kiedy dorastałeś, w pewien sposób zostaje z tobą na zawsze. W okresie, kiedy jesteś tak otwarty i próbujesz dojść do tego, jakim jesteś człowiekiem, to, co cię wtedy dotyka, pozostaje częścią ciebie.

Forever Young ❤️ #Dawsonscreek

A post shared by 90s TV SHOW (@dawsonscreek_world) on