Pamiętacie tę słodką dziewczynkę z ‘Titanica’? Dziś jest piękną kobietą

Mija 20 lat od powstania “Titanica” w reżyserii Jamesa Camerona. Pamiętacie małą dziewczynkę z pokładu, która choć zagrała niewielki epizod, to skradła serca fanom filmu.

Prawie każdy widział “Titanica” Jamesa Camerona z 1997 roku nawet kilka razy. Z pewnością pamiętacie więc tę urocza dziewczynkę, która zagrała w scenie, w której Jack i Rose tańczą na części pokładu dla najbiedniejszych z podróżujących. Ta urocza istotka to  Alex Owens-Sarno, która wcieliła się w postać Cory Cartmell.

Alex podczas nagrywania tych scen miała zaledwie 8 lat. Dziś, 20 lat po powstaniu kultowego filmu, jest piękną i dorosłą kobietą.

Mimo że lata minęły Alex nadal jest niesamowicie urocza. Niestety, choć dziewczyna bardzo interesuje się kinem i aktorstwem, nigdy więcej nie wystąpiła już w filmie.

Jednak lubi wracać do wspomnień, jakie zatrzymała podczas nagrywania filmu. W rozmowie z serwisem BuzzFeed Alex wspominała Leonardo DiCaprio, który skradł jej dziecięce serduszko:

Leonardo między scenami zamawiał dla mnie masło orzechowe i kanapki z galaretką.(…) Między scenami, tańczył wokół kamery próbując mnie rozśmieszyć

Też uważacie, że Alex wyrosła na piękną kobietę? Trudno w niej rozpoznać tę małą dziewczynkę.