Pamiętacie Jarusia z ,,Chłopaków do wzięcia”? Ogłosił radosną nowinę i zmienił się nie do poznania! ,,Najważniejsze, żeby była ta miłość”

Jaruś z ,,Chłopaków do wzięcia” był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci. W produkcji nie udało mu się znaleźć ukochanej. Jednak po programie szczęście się do niego uśmiechnęło.

Jareczek prowadzi autorski kanał na Youtube, na którym informuje swoich fanów i obserwatorów co u niego. Wczoraj opowiedział w jednym ze swoich filmów, że jedzie do swojej dziewczyny!

Chłopaki do wzięcia: dziewczyna Jarusia

Jarek jest bardzo szczęśliwy i nie może się doczekać najbliższego spotkania. Film wstawił w nocy, widocznie z przeżyć nie mógł spać!Jadę do dziewczyny(…)Zobaczę czy będzie słowna i będę widział czy jej zależy. Nie będzie dzwonić no to trudno się mówi no. Jak na razie widzę, to że ona dzwoni, no ale mówię, pojadę do Warszawy, pozwiedzam sobie, a przy okazji się z dziewczyną spotkam – mówił Jaruś na swoim kanale.

Chłopaki do wzięcia: Jaruś z dziewczyną

Dziewczyna zaprosiła go na weekend i zobaczy co z tego wyniknie. Opowiedział też, że nie jedzie z pustą ręką i jest osobą słowną.

Jak mnie oszuka, to koniec, ja się już nie odezwę. Do Warszawy jedzie się 6 godzin. Trochę tej jazdy jest, mi odległość nie przeszkadza. Najważniejsze, żeby była ta miłość – dodał zakochany Jaruś.

Jaruś z ,,Chłopaków do wzięcia” też niezwykle się zmienił. Wyprzystojniał i spoważniał.