OSTRZEŻENIE! Jan Paweł II przed śmiercią wyjawił największą tajemnicę Kościoła

Rocznica śmierci papieża Polaka skłania wielu wiernych do zadumy i egzystencjalnych przemyśleń. Warto więc przypomnieć sobie, co pozostawił po sobie Jan Paweł II. Na niedługi czas przed śmiercią duchowny wyjawił bowiem jedno z najważniejszych objawień Kościoła.

Treść dwóch z trzech tajemnic fatimskich została ogłoszona dopiero 24 lata po tajemniczym przekazaniu ich dzieciom przez Matkę Boską. Pierwsza dotyczy wizji piekła, druga – nabożeństwa do niepokalanego serca Maryi, które ma doprowadzić do zbawienia świata. Trzecia i najbardziej wstrząsająca trafiła na piśmie prosto do Stolicy Apostolskiej, gdzie ukryto ją w kościelnych archiwach. Papież Jan Paweł II w 2000 roku wyjawił jednak, czego dotyczyła.Dzieci z Fatimy miały bowiem zobaczyć wizję symbolicznego końca Kościoła. Papież z innymi duchownymi umierał zadźgany bagnetami i rozstrzelany w drodze na nieznaną górę, gdzie stał krzyż z drewna.

Przez jakiś czas wierni obwiniali Jana Pawła II, że nie ujawnił wszystkiego, czego się dowiedział. Kościół niezmiennie zaprzecza jednak słuszności takich oskarżeń.

Warto więc przypomnieć, że morderstwo papieża nie było jedyną częścią wizji. Objawienie stanowiło bowiem także zapowiedź ogromnej wojny oraz kataklizmów niszczących Ziemię.

Przepowiednia mówi, że wojna ma zacząć się na Dalekim Wschodzie. Będzie się ona toczyła między Chinami a Rosją i doprowadzi do całkowitej dominacji pierwszego z krajów w Azji. Tymczasem w Morze Karaibskie uderzy meteoryt, który „unieruchomi obie Ameryki na długie lata”.

Nie lepiej będzie także na Starym Kontynencie. Niemcy zaatakują Polskę, ale według przepowiedni nasz kraj wygra dzięki jedności i oddaniu Matce Boskiej. Na terenie Niemiec dojdzie wtedy do trzęsień ziemi, które doprowadzą do zapaści wielkich terytoriów nad Renem.

Z potężnej wojny, która ogarnie cały świat, wyjdzie cało tylko kilka krajów. W Europie dominację obejmie Polska, która stanie się ostoją cywilizacji i wiary. Wielka wojna i kataklizmy nazywane są często „drugim potopem”, czyli oczyszczeniem globu z grzechu.