Opiekunka znęca się nad 7-miesięcznym dzieckiem. Wtedy pies postanawia zrobić coś, aby mu pomóc

Gdyby świat był idealny, rodzice nie musieliby pracować i każdą chwilę mogliby poświęcać swoim dzieciom. Niestety, świat taki nie jest i większość rodziców musi pracować, aby zapewnić rodzinie jak najlepszą przyszłość.

Nie każdy może liczyć na pomoc babci albo cioci, z tego względu też wielu pracujących rodziców decyduje się zatrudnić opiekunkę. Jest to trudna decyzja, bo każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej.

O tym, jak wielkim niebezpieczeństwem może być zatrudnienie nieodpowiedniej osoby, przekonali się państwo Jordan. Małżeństwo poszukiwało troskliwej i ciepłej opiekunki, która zajęłaby się ich siedmiomiesięcznym synem Finnem. Mimo iż przed zatrudnieniem Alexis, para sprawdziła wszystkie potrzebne informacje i wszystko wydawało się OK, były to jedynie pozory.

22-letnia Alexis Khan przebywa obecnie w więzieniu za przemoc słowną i fizyczną wobec siedmiomiesięcznego Finna.

Około pięć miesięcy po tym, jak Alexis zaczęła pracować dla państwa Jordan, ich pies zaczął się dziwnie zachowywać.

“Zauważyliśmy, że pies próbuje chronić naszego synka, gdy Alexis znajdowała się w pobliżu. Warczał i stawał pomiędzy nią, a synem. Zorientowaliśmy się, że coś jest nie tak.” – wyjaśnia ojciec Finna.

Zaniepokojeni rodzice postanowili dokładnie zbadać sprawę.

Zaniepokojeni rodzice postanowili dokładnie zbadać sprawę. Benjamin, ojciec Finna, powiedział dziennikarzom, że na początku usłyszeli płacz dziecka i opiekunkę, która mówiła: „Zamknij się!”.

Para nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. Płacz ich dziecka wskazywał na wielki ból i cierpienie. Rodzice od razu zabrali swojego syna do szpitala. Tam na szczęście okazało się, że jest zupełnie zdrowy. Opiekunka trafiła za kratki.

Jej nazwisko znalazło się również na liście osób, które znęcały się nad dziećmi. Tym samym nie będzie mogła się nimi zajmować w przyszłości.

Cierpienia małego Finna zakończył jego najlepszy przyjaciel – pies Killian.

Ta historia jest to kolejnym dowodem na to, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Źródło: nydailynews.com