Opiekun nie miał pojęcia, że w pokoju jest ukryta kamera. To, co zarejestrowała rozwścieczyło ludzi na całym świecie.

Byłem dzieckiem, gdy moja babcia trafiła do domu opieki. Była chora i wszyscy wiedzieliśmy, że nie zostało jej dużo czasu.

Kochałem ją. Często dzwoniłem do niej rano i potrafiliśmy rozmawiać bardzo długo. Zawsze odbierała i twierdziła, że już nie sapała. Po latach dotarło do mnie, że w większości wypadków ją budziłem, jednak ona zawsze odbierała, aby ze mną porozmawiać.Nie powinniśmy przestawać doceniać starszych członków rodziny. Dlatego też ta historia jest taka ważna, mimo że naprawdę ciężko się ją czyta…

Oczywistym jest, że gdy moja babcia trafiła do domu spokojnej starości, nie chciała aby pomagać jej w rzeczach, które wcześniej spokojnie robiła sama. Była zawstydzona faktem, że nie jest w stanie poradzić sobie sama, że traciła swoją niezależność. Najgorsze było chyba dla niej noszenie pieluch dla dorosłych.

Na pewno słyszeliście nieraz o zaniedbaniach w domach opieki, ale to, co zaraz przeczytacie jest chyba najgorszym przypadkiem takiego zachowania.

Camille sądził, że znalazł idealne miejsce dla swojej mamy Helen, która cierpiała na Alzheimera.

Po jakimś czasie mężczyzna zaczął jednak podejrzewać, że coś było nie tak. Coś w tym miejscu było po prostu złe. W końcu Camille zauważył u swojej mamy podbite oko. Miał tego dość. Zainstalował w pokoju ukrytą kamerę.

Niedługo później odkrył coś niepojętego. Mimo umieszczenia kamery w tym miejscu, miał nadzieję, że nic złego się tam nie dzieje. Jednak po obejrzeniu nagrań, zauważył, że nie jeden a kilku pracowników ośrodka znęcało się nad jego matką.

Na nagraniu poniżej widać, poza innymi rzeczami, jak jeden z pracowników wydmuchuje nos w pościel Helen. Widzimy też, jak dwóch pracowników dobiera się do siebie na oczach staruszki, która widać, że czuje się mocno niekomfortowo w tej sytuacji.

Kilku innych rezydentów ośrodka wchodzi sobie do pokoju kobiety i zabiera jej rzeczy, bez jakiegokolwiek działania ze strony pracowników. W pewnym momencie nawet twarz kobiety zostaje włożona w ścierkę brudną… z resztą zobaczcie sami :'(

Ostrzegamy, że niektóre obrazki mogą być nieodpowiednie dla części z Was.