OJCIEC PANNY MŁODEJ ZMARŁ TUŻ PRZED ŚLUBEM. KOBIETA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ, KTO GO ZASTĄPI.

Andrea miała poślubić miłość swojego życia. Jednak tuż przed ceremonią doszło do tragedii. Jej chorujący na raka ojciec zmarł.

Cała rodzina pogrążona była w żałobie. Najbardziej cierpiała jednak Andrea, która pragnęła, aby ojciec poprowadził ją do ołtarza. Mimo wielkiego smutku, kochająca rodzina znalazła w końcu sposób, aby ta historia miała szczęśliwe zakończenie.

Rodzinę Andrei łączyła ogromna więź, która odczuwalna była także pomiędzy rodzeństwem. Dlatego też jej brat, Andrew postanowił przygotować dla siostry niezwykłą niespodziankę. Nie bez powodu złapał za mikrofon tuż po ceremonii zaślubin, mimo iż nikt nie miał pojęcia co zaraz ma się wydarzyć. Momentalnie wszyscy patrzyli w jego kierunku.

Chwilę później okazało się, że Andrew przygotował na tę okazję swój własny utwór, który miał upamiętnić śmierć ojca oraz małżeństwo siostry.

Dziadek Andrei i pozostali bracia podchodzili do niej w tym czasie, aby dodać jej otuchy i zatańczyć. Była to chwila, którą wszyscy zapamiętają na długo. Co możecie obejrzeć poniżej: