Ojciec 14-latki odkrył szokującą prawdę. Zastawił pułapkę

W Kędzierzynie-Koźlu schwytano pedofila. Wpadł, gdy czekał w galerii handlowej na 14-letnią dziewczynkę. Umówił się z nią na „randkę”. Złapał go ojciec dziewczynki, który odkrył, że jego córka od kilku tygodni rozmawia przez komunikator z dorosłym mężczyzną.

Pan Krzysztof, ojciec 14-letniej dziewczynki, jest znanym w Kędzierzynie-Koźlu przedsiębiorcą. Od kilku miesięcy mężczyzna z niepokojem obserwował swoją córkę, która dziwnie się zachowywała. W końcu ustalił, że na jednym z portali randkowych dziewczynka poznała nowego przyjaciela, z którym regularnie koresponduje. Nastolatka chciała przed rodzicami ukryć, że umówiła się z nim na spotkanie.

– W komunikatorze znalazłem konwersację z dorosłym mężczyzną. Od razu było widać, że chodzi mu o seks i próbuje omamić córkę. Byłem w szoku. Po chwili jednak ochłonąłem. Powiedziałem, że gnojowi nie może ujść to na sucho. Mógł skrzywdzić moje dziecko, może skrzywdzić kogoś innego. Postanowiłem, że wpędzę go w pułapkę i dorwę – opowiedział pan Krzysztof na łamach portalu kk24.pl.Pan Krzysztof poinformował policję, że podszył się za swoją córkę i w jej imieniu umówił się na spotkanie. – Zapytałem go wprost, czy nie przeszkadza mu, że mam tylko 14 lat. Odpisał, że to dla niego żaden problem. Potem bardzo się nakręcił. Wysyłał pornografię, a następnego dnia czekał już na córkę w galerii handlowej, gdzie w rzeczywistości umówił się ze mną – dodał w portalu kk24.pl ojciec dziewczynki. 

8 lutego w galerii handlowej w Kędzierzynie-Koźlu na pedofila nie czekała 14-latka, tylko jej ojciec. Chwilę później dołączyli do niego funkcjonariusze policji. – Zostaliśmy poinformowani przez jednego z rodziców, że z jego niepełnoletnią córką na komunikatorze internetowym nieznana osoba nawiązała kontakt i chciała się umówić (…) Zgłaszający udał się w miejsce spotkania i ujął mężczyznę, o czym nas powiadomił – mówi Fakt24 kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Mężczyzna został zatrzymany i wszczęto wobec niego postępowanie. Policja jednak, ze względu na dobro nastolatki, nie informuje o dalszych szczegółach sprawy.