Odeszła uczestniczka „Nasz nowy dom”. Pani Justyna przegrała walkę z chorobą

Smutna wiadomość dla wszystkich widzów oraz rodziny. Nie żyje pani Justyna z Gliwic, uczestniczka popularnego programu “Nasz nowy dom”. Ledwie dwa miesiące temu ekipa Katarzyny Dowbor przeprowadziła remont mieszkania dla niej i jej córek.

W czwartek wieczorem na oficjalnym fanpage’u programu Nasz nowy dom pojawił się smutny wpis, w którym produkcja poinformowała, że jedna z uczestniczek nie żyje.

W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobąNa zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia.

Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać.

Katarzyna Dowbor poruszającym wpisem pożegnała uczestniczkę programu

Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom… Będziemy o niej pamiętać.

Pani Justyna zmagała się z nowotworem złośliwym, który dał przerzuty do kości, wątroby i śródpiersia. W dodatku rozstała się z mężem i samotnie wychowywała dwie córki – 12-letnią Wiktorię i 10-letnią Amelię. Straciła dach nad głową, ale dzięki programowi “Nasz nowy dom” odzyskała miejsce, w którym mogła zamieszkać z dziećmi.

Źródło: pudelek.pl, jastrzabpost.pl, instagram.com