Strona główna Magazyn Odchudzający szał wśród Polek. Ten składnik eliminuje gen otyłości. Efekty nawet po...

Odchudzający szał wśród Polek. Ten składnik eliminuje gen otyłości. Efekty nawet po …

32-letnia mieszkanka Gliwic w ciągu 8 tygodni zrzuciła 25 kg – bez diet i ćwiczeń – dzięki czemu została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa. W mediach na całym świecie rozgrzała dyskusja o zdrowym tempie redukcji tkanki tłuszczowej, oraz czy nie jest to niezwykły przypadek medyczny. Dietetycy informują “Tak drastyczny spadek wagi – wbrew pozorom – może być procesem w pełni naturalnym” Jak to możliwe?

O jej błyskawicznym odchudzaniu, mówi się w Europie już od kilku miesięcy. Do tej pory nikomu jednak nie udało się osiągnąć tak spektakularnego rezultatu jak Marcie Sądeckiej z Gliwic, która w ciągu 2 miesięcy straciła aż 25 kg i zapewniła sobie wpis do Księgi Rekordów Guinessa. Nowe, smukłe ciało dodało młodej mamie energii, a brak efektu JO-JO sprawił, że już od 4 miesięcy cieszy się wymarzoną figurą bez fałdek.

Poznaj historię 32-letniej Marty:

Co sprawiło, że w ciągu 8 tygodni zrzuciła aż 25 kg? Na czym polega fenomen tej niezwykłej metody?

Opowieść Marty:

„Odkąd pamiętam, uwielbiałam jeść. Kochałam słodycze, nie potrafiłam odmówić sobie kolejnego kawałka ciasta ani przestawić się na picie samej wody i jedzenie dietetycznych sałatek. Diety, liczenie kalorii, ćwiczenia… To nie dla mnie.”

15 maja – dzień, który zmienił moje życie

Kurier zapukał do moich drzwi kilka minut po godzinie 16:00. Niewielkie, białe opakowanie z tabletkami, które miały zdziałać cuda. Wraz z kapsułkami, kartka od siostry mieszkającej w USA. „Spróbuj tego. U nas, w Stanach to nr 1 na błyskawiczne wyszczuplanie” Kuracja Bioxyn to bowiem znacznie więcej, niż tabletki wspomagające odchudzanie. Jak się okazało, zawartość oryginalnego szafranu w połączeniu z wysoko stężonym imbirem i opuncją, to wyjątkowa bomba wysmuklająca, stworzona na potrzeby programu „Zdrowy patent na płaski brzuch”. Właśnie dlatego możliwe stało się radykalne zrzucenie wagi – do 13 kg miesięcznie – bez obaw o efekt JO-JO. Biorąc Bioxyn, wypalasz tkankę tłuszczową szybko i co najważniejsze – efekt jest trwały.

Odchudzanie z Bioxynem to szczupła sylwetka na zawsze?

Wiele razy zadawałam sobie pytanie: dlaczego nie mogłam schudnąć? Czemu wszystkie diety szły tak opornie, a zrzucone z ogromnym trudem 2-3 kilogramy potrafiły powrócić ze zdwojoną siłą? Dziś już wiem, co było przyczyną. Szukałam szczegółowych informacji o projekcie „Zdrowy patent na płaski brzuch”, przeczytałam setki opinii na amerykańskich forach i stronach internetowych. Główną cechą Bioxynu okazały się składniki, które przyspieszają tempo metabolizmu i spalania tłuszczu nawet o 180%. Nie zdołałam wtedy znaleźć kolejnego opakowania Bioxynu w Polsce, ale z pomocą siostry zdobyłam go w Stanach Zjednoczonych. Kolejne opakowanie wystarczyło mi na drugi miesiąc kuracji. Łykałam tylko jedną kapsułkę dziennie, przy śniadaniu. I to wszystko – nie ćwiczyłam, nie stosowałam żadnej diety. A lżejsza czułam się już od pierwszego dnia.

Brzuch spłaszczył się już po 6 dniach, powoli obserwowałam ujędrnienie ud i coraz wyraźniejsze wcięcie w talii. Po 2 miesiącach kuracji ważyłam już tylko 54 kg. Schudłam dokładnie 25 kg! Zmieniłam rozmiar L na S, zaczęłam ubierać się bardziej kobieco, już nie straszne mi obcisłe sukienki i krótkie spódniczki :). Widzę, że faceci inaczej na mnie patrzą, a mój narzeczony… zachwycił się mną na nowo! Dawno nie czułam się tak dobrze – atrakcyjnie, pięknie, lekko i seksownie.

Główne fazy działania kuracji.

W ciele każdego człowieka wyróżnić można 3 rodzaje tłuszczów – bez wątpienia najbardziej problematyczny typ sytuuje się w okolicach brzucha, talii oraz ud. Każdy, kto choć raz próbował zrzucić nadmierne kilogramy wie, że odchudzenie właśnie tych partii ciała jest najtrudniejsze. Wszystko dlatego, że spalenie problematycznej tkanki tłuszczowej jest możliwe tylko wtedy, gdy funkcje metaboliczne zostaną przyspieszone do takiego stopnia, w którym organizm zacznie spalać dosłownie WSZYSTKIE zapasy lipidów, jakie zgromadził.

1. W pierwszej kolejności, Bioxyn ingeruje w tworzenie się nowych komórek tłuszczowych magazynujących zbędne kalorie.

2. Następnie stymuluje organizm do natychmiastowego spalania nadmiernej tkanki tłuszczowej – także w najbardziej problematycznych obszarach ciała.

3. W ostatniej fazie, składniki aktywne formuły Bioxyn chronią organizm przed ponownym gromadzeniem tkanki tłuszczowej, skutecznie zapobiegając efektowi JO-JO.

“To aktywator wypalający zbędne kalorie i tkankę tłuszczową”

– tak o odchudzającej kuracji mówi dietetyk Mark Smither z Uniwersytetu Medycznego w Filadelfii. Według statystyk, co 3. kobieta stosująca kurację Bioxyn, chudnie nawet 5 kg w ciągu pierwszych 7 dni. Inna z uczestniczek akcji „Zdrowy i płaski brzuch”, 28-letnia Monika zrzuciła aż 19 kg w 8 tygodni – historia Marty z Gliwic nie jest więc jedynym dowodem na niezwykłą skuteczność formuły Bioxyn.

Gdzie można dostać kurację odchudzającą Bioxyn?

Niestety tak skuteczne preparaty jak Bioxyn są bardzo trudno dostępne. W drogeriach i aptekach można kupić jedynie preparaty o słabym składzie i znikomej ilości składników aktywnych. Najlepsze efekty można uzyskać stosując wyłącznie oryginalny produkt Bioxyn. Internet zostaje jedynym miejscem (poza sklepami stacjonarnymi w USA), gdzie można szybko i stosunkowo tanio zamówić ten preparat.