Ochroniarz patrolował szkolny korytarz, gdy nagle jego uwagę przykuła nastolatka. W samą porę uchronił ją przed najgorszym…

Bycie ochroniarzem w szkole to spora odpowiedzialność. Trzeba mieć oko na młodych ludzi, dbać o ich bezpieczeństwo i potrafić przewidzieć zagrożenia.

Roger Caron to pracownik ochrony w szkole średniej w Pascack Hills.

Roger, jak zwykle patrolował szkolne korytarze, gdy nagle jego uwagę przykuła nastolatka, która dziwnie się zachowywała. Sarah Bazzini wykonywała dziwne gesty, które sugerowały, że coś złego się z nią dzieje.

Sarah właśnie wyszła ze stołówki zresztą jedzenia, aby nie spóźnić się na lekcję. Idąc, wzięła kęs do ust i zakrztusiła się. Nie mogła wypluć kawałka i zaczęła się dusić. Wpadła w panikę i zaczęła tracić siły. Uczniowie mijali ją na korytarzu, ale nikt nic nie zauważył. Wtedy pojawił się Roger.

Zorientował się, że Sarah się dławi. Chwycił ją od tyłu i wykonał chwyt Heimlicha. Po kilku pchnięciach, frytka, która stanęła dziewczynie w gardle, wypadła jej z ust. Nastolatka poczuła ogromną ulgę. Mogła swobodnie oddychać. Rzuciła się w ramiona swojego bohatera.

Od tamtej pory Sarah nie przestaje mu dziękować. Mówi, że była to boska interwencja, a Roger był we właściwym miejscu o właściwym czasie. Niczym anioł stróż czuwał nad jej bezpieczeństwem.

Cała sytuacja została zarejestrowana na monitoringu: