Obrzydliwe tortury w podstawówce. 14-latek fletem rozerwał odbyt koledze

Do wstrząsających wydarzeń doszło w szkole podstawowej w Piekarach koło Mszczonowa. 14-latek znęcał się nad kolegą z klasy. W końcu doszło do tego, że w toalecie wepchnął mu flet w odbyt. Zaatakowany chłopiec z trzy-centymetrową raną trafił na stół operacyjny. Sprawą zajęła się prokuratura i sąd rodzinny.

Według relacji rówieśników Bartek od początku nie przepadał za Kamilem. Traktował go jak gorszego od siebie, bo Kamil wychowywał się w rodzinie zastępczej.„Nie lubili się w ogóle. Bartek codziennie dokuczał Kamilowi, a podczas przerw robił mu na złość” – relacjonuje jedna z uczennic.

Udręczony chłopiec wielokrotnie zgłaszał swojej wychowawczyni, że jest ofiarą przemocy, ale jego skargi za każdym razem były ignorowane.

W końcu doszło do tego, że rozzuchwalony bezkarnością Bartek S. dopadł swoją ofiarę w toalecie, gdzie Kamil G. przebierał się przed zajęciami wychowania fizycznego. Przyparł go do ściany i wepchnął mu flet w odbyt, aż polała się krew. Poszkodowany chłopak ponownie poskarżył się swojej wychowawczyni, ale skończyło się tylko na krótkiej rozmowie i upomnieniu chuligana.

Co jeszcze bardziej szokuje, cierpiący chłopak z bolącym odbytem przesiedział w szkole 8 godzin, bo żaden z nauczycieli nie zareagował na jego prośby o pomoc. Chłopiec pomoc otrzymał dopiero w domu.

„Zaczął się skarżyć, że boli go tyłek. Pojechaliśmy szybko do szpitala i okazało się, że ma ranę na trzy centymetry. Trafił na stół operacyjny” – mówi mama zastępcza chłopca. Kobieta zawiadomiła policję.

„Przyjęliśmy zawiadomienie o znęcaniu się i uszkodzeniu ciała. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego” – mówi aspirant Agnieszka Ciereszko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Prokuratura prowadzi też odrębne postępowanie w sprawie niedopełnienia obowiązków przez nauczycieli.

Źródło: se.pl, pikio.pl