O romansie aż huczy. Buczkowska komentuje związek z Wiśniewskim

Buczkowska komentuje plotki o romansie z Wiśniewskim. “Proszę przestać wysyłać mi pogróżki”
Według ostatnich doniesień mediów, przyczyną rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner miał być romans muzyka z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu Ich Troje. Dziewczyna zabrała głos w tej sprawie.

Informacja na temat rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiejzelektryzowała polski show-biznes. Po 8 latach związku lider zespołu Ich Troje wniósł pozew o rozwód. Na tę chwilę nie jest znana jeszcze oficjalna przyczyna ich rozstania.

Od kilku dni spekuluje się jednak, że stoi za tym romans Wiśniewskiego i młodziutkiej wokalistki Ich Troje, Agaty Buczkowskiej. Piosenkarka zabrała głos w tej sprawie i wydała oficjalne oświadczenie.“W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim” – czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

OŚWIADCZENIE.

Post udostępniony przez AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official)

Gwiazda poprosiła również o zaprzestanie wysyłania do niej nienawistnych wiadomości i gróźb. Wszelkie pomówienia na jej temat zamierza kierować na drogę sądową.