Nowa odsłona – Conchita Wurst zmieniła wizerunek

Conchita Wurts zaprezentowała na Instagramie zdjęcia, na którym prezentuje zupełnie nowy wizerunek. Już nie jest brunetką. Zobacz, jak się prezentuje.

Conchita Wurst sławę zyskała, wygrywając Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 r. Społeczeństwo szybko podzieliło się na jej fanów i przeciwników. Wurst tak naprawdę to Thomas Neuwirth, drag queen, który przedstawia się jako kobieta “kobieta z brodą”.

Do tej pory Wurst była brunetką, z długimi włosami i gęstą brodą. Teraz fryzura została skrócona, włosy i broda rozjaśnione. Nowy wizerunek został stworzony na potrzeby Life Ball, dorocznego charytatywnego koncertu w Wiedniu, z którego dochód przeznaczany jest na wsparcie osób zarażonych wirusem HIV.

Zobacz, jak Conchita Wurst prezentuje się jako blondynka:

it‘s #LifeBall week! ❤️ #theunstoppables @lifeball_official pic: @markusmorianz

A post shared by conchita (@conchitawurst) on

making of @lifeball_official 🇦🇹 pic @markusmorianz

A post shared by conchita (@conchitawurst) on

Conchita Wurst blondynką

Conchita Wurst to Thomas Neuwirth, austriacka drag queen, piosenkarz i działacz na rzecz środowisk LGBT. Ma 30 lat. W 2014 Wurst wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji.

W kwietniu Conchita Wurst na Instagramie przynała, że jest nosicielką wirusa HIV. “Od wielu lat jestem hiv-pozytywna. W rzeczywistości nie ma to związku z opinią publiczną, ale były chłopak zagrażał mi, że udostępni tę informację, a ja nie dam nikomu prawa do zastraszenia mnie i wpływania na moje życie” – wyjaśniła powód ujawnienia tej informacji.