No i wyszło! Tak Małgorzata Godlewska wygląda bez podkładu. SZOK, co ukrywa pod makijażem!

No i wyszło! Tak Małgorzata Godlewska wygląda bez podkładu. SZOK, co ukrywa pod makijażem!

Jak wygląda Małgorzata Godlewska bez makijażu? Namiastkę tego, jak naprawdę prezentuje się twarz śpiewającej celebrytki, można zobaczyć na Instagramie. Gosia po raz pierwszy pokazała się bez grama podkładu.

Wielu “fanów” Małgorzaty Godlewskiej od dawna czekało na ten moment. Śpiewająca modelka w końcu pokazała, jak wygląda bez makijażu. No może niezupełnie bez, bo jednak nie zrezygnowała z makijażu oczu i brwi, ale za to pokazała się bez warstwy podkładu. Teraz dopiero widać, w jakim stanie jest cera modelki, na co dzień przykrywana gęstym fluidem i pudrem…

Cześć, to ja. Prawdziwa, bez “maski” – napisała.

Otóż okazuje się, że Małgorzata może pochwalić się nieskazitelnie gładką cerą! Nie widać na niej ani jednego pryszcza czy zmarszczki. Najbardziej jednak zaskakuje fakt, że twarz modelki jest usiana drobnymi piegami. O tym pewnie mało kto wiedział, bo na zdjęciach Godlewska zawsze pokazuje się w mocnym makeupie i regularnie retuszuje fotki. Co ciekawe, piegowata Godlewska podoba się fanom bardziej niż z wypudrowaną do perfekcji twarzą.

Bez tej tony tapety którą na siebie nakładasz wyglądasz zdecydowanie lepiej

To jest jedyne zdjęcie jakie ci polajkowalam.

Muszę przyznać, że w tej wersji wyglądasz o niebo lepiej. Nie maluj się bo nie potrzebujesz tego.

Śliczną masz cerę! Musisz częściej tak się nam pokazywać!

A pamiętacie, jak wygląda Esmeralda Godlewska bez makijażu? Siostra Małgorzaty pokazała się zupełnie sauté. Fani dopiero byli w szoku!