Niewielki z pozoru dom, który zaskakuje swoim wnętrzem. Ma jedyne 30 metrów kwadratowych.

Wiele osób lubi gromadzić przedmioty, które tak naprawdę nie są im później wcale przydatne i nie spełniają one żadnej ważnej funkcji. Inni zaś bardzo często czują, że chętnie zerwaliby się i uciekli od chaosu i przepychu jaki ich zewsząd otacza w poszukiwaniu chwil relaksu oraz harmonii.

To właśnie dla tej grupy ludzi projektanci z Olive Nest Tiny Homes zaprojektowali niewielkich rozmiarów, przepiękny domek o nazwie Elsa. Wzbudza on ogromne zainteresowanie w różnych częściach świata. Jest on nie tylko niewielki i piękny, ale również i niezwykle funkcjonalny oraz mobilny. Można umiejscowić go w dowolnym, wybranym przez nas miejscu, ponieważ wybudowany jest on na podwoziu przyczepy. Jako dodatkowa atrakcja do domku dołączona jest niewielka szklarnia.Wnętrze samego domku jest po prostu zachwycające. Aż dziw bierze, gdy pomyślimy, że wszystkie te pomieszczenia zostały tak przepięknie urządzone i to w budynku, który ma zaledwie trzydzieści metrów kwadratowych.

To właśnie na tak niewielkim metrażu znajdziemy wszystko co potrzebne jest nam do życia i odpoczynku. Znajdziemy tu całe niezbędne wyposażenie, a pomieszczenia urządzone są w połączeniu dwóch stylów, rustykalnego i nowoczesnego, dzięki czemu budynek zachowuje piękno oraz urok. W jego salonie znajdziemy również śliczną, rozkładaną sofę.
Oczywiście w tym niewielkim domku znajdziemy również jadalnie, łazienkę i kuchnię, która jest w pełni wyposażona.

Nie da się odmówić uroku temu domkowi. Jest przepiękny i z całą pewnością przebywanie w nim kojąco wpływa na nasze nerwy.

A Ty chciałbyś zamieszkać w takim domu? Koniecznie obejrzyj wideo, prezentujące ten wspaniały dom w całej okazałości!