“Niemowlakowi też przyłożę” Groziła mamom karmiącym piersią publicznie.

Każda kobieta podchodzi inaczej do karmienia swojego noworodka. Jedna nie wstydzi się robić tego w miejscach publicznych, czy przy znajomych , zaś druga chowa się w osobnym pokoju, aby nikt nic nie widział.

Matka trójki dzieci nie może przeżyć widoku matki karmiącej w miejscu publicznym o czym postanowiła napisać na swoim Facebooku:“Przepraszam, ale jeśli jeszcze jakaś kobieta wyciągnie swoją pierś do karmienia w obecności moich dzieci – skończy z podbitym okiem. I niech lepiej odsunie ode mnie niemowlaka, bo jemu też przyłożę”

Reakcja internautek chyba bardzo ją zaskoczyła, bo wpis szybko zniknął, jednak były kobiety, które miały screeny i postanowiły je wykorzystać przeciw tej kobiecie. Zaczęły publikować zdjęcie… nie obyło się bez komentarzy:

“Nie wiem jak wykarmiłaś trójkę swoich dzieci, ale ja nie mam zamiaru robić tego w piwnicy”

“Ta kobieta nie widzi nic złego w biciu karmiących matek i ich maleństw. Nie bądź jak ona”

“Pewnie sama biegała z piersiami na wierzchu, ale ma to już za sobą, więc teraz udaje święte oburzenie”

Internautki były bardzo dociekliwe, więc postanowiły się dowiedzieć nieco więcej o autorce wpisu. dowiedziały się one, że pracuje ona w sklepie zoologicznym. W akcie zemsty postanowiły poinformować jej pracodawcę o tym co zrobiła. Kolejnego dnia właściciel zwolnił kobietę z pracy ponieważ zależało mu na tym aby w firmie pracownicy charakteryzowali się najwyższymi standardami etycznymi i moralnymi.

A Ty co sądzisz o karmieniu piersią?