Nie wyłączyli mikrofonu. Internauci zdemaskowali program

“Big Brother”: Internauci czują się oszukani. Iza spotkała się z rodziną?
W mediach społecznościowych internauci dostrzegli coś niepokojącego. Twierdzą, że jedna z uczestniczek mogła zobaczyć się ze swoją rodziną. Co jest wbrew regulaminowi.

Powrót “Big Brothera” wywołał nie lada zamieszanie. Nie brakuje emocji. Uczestniczy najnowszej edycji są naprawdę rożni i bardzo często miedzy nimi dochodzi do starć. Szczególnie, że są odcięci od świata i swojej rodziny.

Jak twierdzą internauci Iza w pewnym momencie wyszła z domu Wielkiego Brata by pójść do lekarza. W trakcie relacji nie wyłączono mikrofonu uczestniczki i było słychać dziecięcy głos.

Internauci od razu to wychwycili i twierdzą, że spotkała się z kimś z rodziny. Dają upust emocjom w social mediach. Czują się oszukani, ponieważ uczestnicy mają zakaz kontaktowania się z bliskimi.

Czujecie, że niektórzy mają jeszcze tajemnice❓👥 Macie świetną okazję, żeby je odkryć‼️😁 Piszcie, o co i kogo chcecie zapytać.👇 💥

Opublikowany przez Big Brother TVN7 Czwartek, 4 kwietnia 2019

“Ciekawe, czy będą łaskawi wytłumaczyć nam, dlaczego nas oszukują”, “Ale się zawiodłam”, “Ale ściema, niby zero kontaktu ze światem zewnętrznym, a jest nagranie w sieci ewidentnie słychać, jak przez wasz błąd słychać witającą się Izę z dzieckiem”, “Mam pytanie do Izy: jak podobała jej się wizyta rodziny w domu wielkiego brata i czy dodali jej otuchy. Do innych: czy też już spotkali się z rodziną podczas trwania programu?” – czytamy komentarze oburzonych internautów. Jednak sytuacja jeszcze nie została skomentowana.