Nie poruszała ustami, a zaśpiewała dwoma różnymi głosami. 12-latka wygrała ‘Mam talent’

Darci Lynne ma tylko 12-lat, a już stała się gwiazdą. Dziewczynka niesamowicie śpiewa i robi to w bardzo nietypowy sposób – z udziałem kukiełek. Dzięki temu wygrała amerykańską edycję “Mam Talent”

Do programów typu talentshow zgłasza się bardzo wiele ludzi z niesamowitym umiejętnościami. Dominują jednak osoby które tańczą lub śpiewają. Na szczęście pojawiają się tam takie osoby, jak  Darci Lynne, która jest 12-letnią brzuchomówczynią. Dziewczynka podbiła serca nie tylko Amerykanów, ale też widzów na całym świecie.Darci podczas finału dwunastej edycji “Mam Talent” wyszła na scenę z dwiema kukiełkami –  Królikiem Petunią i Myszą Oscarem. Na początek zainscenizowała scenkę, w której zabawki, kłóciły się o to, kto zaśpiewa finałową piosenkę. Dziewczynka pogodziła maskotki, mówiąc, że mogą zaśpiewać razem, a ona będzie się przyglądała. Do tej pory jej wystąpienie zobaczyło ponad 14 milionów widzów.

Zobaczcie niesamowity talent tej nastoletniej brzuchomówczyni. Jest piekielnie zdolna, a przy tym niezwykle urocza. Cieszymy się, że wygrała program, bo w pełni na to zasługiwała.