Nie miałeś pojęcia, jak wielkie znaczenie ma dzień tygodnia, w którym się urodziłeś.

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat ma znaczenie? Okazuje się, że tak.

Poniedziałek

Osoby, które urodziły się w pierwszy dzień tygodnia są uważne, pełne zrozumienia, otwarte, wrażliwe i wyrozumiałe. Łatwo jednak wpadają w gniew. Przejmują emocje i frustrację innych. Cechują się wysoką empatią i czułością. Są to głównie marzyciele. Ponadto ludzie, którzy urodzili się w poniedziałek są dobrymi słuchaczami, pozytywnie wpływają na ludzi i potrafią uspokajać emocje. Potrafią być depresyjni.Wtorek

Osoby, które przyszły na świat we wtorek są dumne, mają poczucie sprawiedliwości, a ich główne cechy to żywiołowość, energiczność, spontaniczność, uczciwość i szczerość. Są to ludzie o dobrym sercu, które łatwo wpadają w sidła miłości. Są raczej stałe w uczuciach. Doceniają bycie fair i osiągają to, czego pragną. Ciężko im pogodzić się z porażką. Są odważne i czasami lekkomyślne. To, co ich wyróżnia to niepohamowany entuzjazm.

Środa

Są to ludzie praktyczni, racjonalni, logicznie myślący, którzy mają żyłkę do interesów. Osoby urodzone w środę to urodzeni szefowie. Uwielbiają zarządzać zespołem. Mają dobrą podzielność uwagi. Są to osoby wielozadaniowe, które bez najmniejszych problemów potrafią się na nich skupić. Nie obawiają się wszechobecnego chaosu, są bardzo uważne. Stawiają przed sobą realne cele.

Czwartek

Czwartkowe osoby charakteryzują się pogodą ducha, optymizmem i wszechobecnym szczęściem. Ludzie urodzeni w czwartek mają wielki szacunek do natury, są sprawiedliwi i otwarci na innych. Ich główną cechą jest silna moralność. Potrafią być bardzo gwałtowni, jednak nie są niezdecydowani. Szczerzy do bólu, bezkompromisowi, prostolinijni. Nienawidzą oszustów i kombinatorów.

Piątek

Osoby urodzone w piątek potrafią przekonywać innych do swoich racji. Mają szczęśliwą rękę. Cokolwiek by nie robili, z reguły im to wychodzi. Cechuje ich harmonia i równowaga. Inną ich zaletą jest naturalny urok i wdzięk. W życiu kierują się miłością i akceptują rzeczywistość taką, jaka jest.

Sobota

Są to ludzie obowiązkowi, pracowici, wytrwali i silni. Osoby, które urodziły się w sobotę często skupiają się na sprawach doczesnych. Sporo myślą, ale sferę marzeń zamieniają w realne działania. Nie brak im wytrwałości i wewnętrznej siły. Chcą kreować rzeczywistość tak, aby wszystko szło po ich myśli. Są bardzo uczciwi.

Niedziela

Osoby, które przyszyły na świat w niedzielę są bardzo uzdolnione i posiadają wiele talentów oraz zdolności. Są niezwykle kreatywne. Oprócz tego cechują je pogoda ducha, życzliwość, pozytywne nastawienie do ludzi. Są to ludzie silni psychicznie, hojni i sprawiedliwi. Brak w nich zawiści i nie są skąpe. Osoby niedzielne są bezinteresowne, lojalne, chętnie pomagają ludziom. Oprócz tego są zmysłowe i cenią sobie uczucia.