Nawet własny syn nie zagłosuje na Żyłę w Tańcu z Gwiazdami. Czemu jej to zrobi?

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Tańca z Gwiazdami. Ta edycja będzie wyjątkowo sportowa – wystąpi w niej m.in. Joanna Mazur, niewidoma biegaczka, Agnieszka Radwańska, była tenisistka czy Justyna Żyła, była żona najpopularniejszego polskiego skoczka. Ta ostatnia może mieć kłopoty z długim utrzymaniem się w programie.

Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem została internetową celebrytką, a z czasem przerzuciła się na szklany ekran. Prowadzi własny kanał na YouTube “uwaŻyła”, ma autorski program w telewizji “Pierzemy brudy do czysta”, a teraz wystąpi także w Tańcu z Gwiazdami. Czy może liczyć na wsparcie fanów? Z tym może być ciężko, skoro nie zamierza głosować na nią nawet jej własny syn.

Skąd taka decyzja? Justyna Żyła “pochwaliła się” na Instagramie, że jej syn zapytał ją czy w programie głosuje się SMS-ami. Celebrytka i kulinarna blogerka odpowiedziała, że tak, a ten od razu zapowiedział, że w takim razie wyśle swoje na… Czadomana.Inną decyzję podjęła córka Justyny i Piotra, która zapowiedziała w wideo opublikowanym na InstaStories, że ta pozostanie lojalna swojej mamie i będzie wysyłać na nią SMS-y. Żyła nie jest zadowolona z wyboru partnera, którym został Tomasz Barański.

– Gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła – powiedziała osoba z produkcji programu w rozmowie z “Faktem”.