Nawet Barański żartuje z Żyły. Opublikował post na Instagramie

“Taniec z gwiazdami”: Tomasz Barański o tańcu Justyny Żyły. “Staram się ratować”
Justyna Żyła i Tomasz Barański są na ustach wszystkich. Była żona skoczka nie radzi sobie najlepiej z choreografiami, ale wciąż walczy. Tancerz skomentował jej pląsy w dość zabawny sposób.

Od samego początku było wiadomo, że Justyna Żyła będzie uczestniczką, która sporo namiesza w tanecznym show. Tak jak zapowiadano, tak też się stało. Po każdym występie Żyły i Barańskiego w sieci wylewa się lawina komentarzy. Jurorzy też nie szczędzą krytyki Żyle. Szczególnie Iwona Pavlović.

– Śmieszy mnie, że w takim programie jak ten, ja się cieszę, że dotrwałaś do końca tańca. Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego – komentowała Pavlović w ostatnim odcinku.Tym razem Tomasz Barański przebrany za ratownika postanowił żartobliwie odnieść się do “wysiłku” Żyły. Warto zaznaczyć, że do wszystkiego mają olbrzymi dystans. Co zresztą widać!

“Jutro wrzucimy filmik z prób w studio, żebyście jeszcze mocniej uwierzyli, że Justyna Żyła daje rade. Jest tylko człowiekiem i nie do końca radzi sobie z presją odcinka na żywo, ale dzięki wam nie poddaje się i bardzo dziękujemy” – zapowiada tancerz.

Już nie możemy się doczekać.