Nauczycielka nie spodziewała się tego, co przygotowali dla niej wdzięczni uczniowie!

Niezwykle często zdarza nam się wspominać ubiegłe już dawno lata nauki. Z czasem wszystko wydaje się być naprawdę szczęśliwymi wspomnieniami, a nauczyciele, nawet ci najgorsi, również budzą w nas sentymentalne uczucia. Szczególnie, gdy uczył nas ktoś wyjątkowy, ktoś kto miał swoją osobą wpływ na całe nasze życie.

Niejaka Gabrielyan Watson była nauczycielką jeden ze szkół średnich w miejscowości Morgan Park w stanie znanym jako Illonis. Dla uczniów była to nie tylko świetna nauczycielka, ale również i niezwykła osoba. Uczyła ona muzyki i prowadziła szkolny chór.Jej uczniowie darzyli ją wielką sympatią. Była ona po prostu dla nich kimś ważnym. Jednak wiadomo nam wszystkim jak jest w życiu, nie wszystko układa się szczęśliwie. Nauczycielka zaczęła mieć problemy ze zdrowiem i to na tyle poważne, że musiała po prostu zrezygnować z pracy. Kiedy uczniowie i absolwenci szkoły w którym uczyła Gabrielyan Watson się o tym dowiedzieli postanowili przygotować jej wielką niespodziankę. Coś czego nauczycielka się naprawdę nie spodziewała. Oddali jej oni hołd i szacunek jakim ją darzyli.

Gdy kobieta zjawiła się na ich zaproszenie w szkole, nie wiedziała, że czeka ją za chwilę niespodzianka. Do wszystkiego dołączyły się również władze szkoły, które poprosiły panią Watson by przyszła i udzieliła im wywiadu.

Całość możemy zobaczyć na filmiku, który wszystko uwiecznia.

A czy Wy pamiętacie o swoich nauczycielach? Których wspominacie najcieplej? Wiecie co się u nich dzisiaj dzieje? Piszcie, komentujcie 🙂