Narzeczona aktora przerywa milczenie. Dramat nie do opisania

Luke Perry zmarł chwilę przed swoim ślubem. Zaproszenia były w drodze do gości
Informacja o śmierci Luka Perry’ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Bardzo współczujemy jego narzeczonej, Wendy Madison Bauer, z którą aktor planował pobrać się jeszcze w tym roku

Luke Perry zmarł 4 marca. Kilka dni wcześniej doznał udaru mózgu i trafił do szpitala.Lekarzom nie udało się go uratować.

Przy 52-latku do końca czuwała rodzina oraz narzeczona, Wendy. Zakochani zaręczyli się w sekrecie, a swojego związku nie komentowali w mediach. Na czerwonym dywanie razem pokazali się tylko raz w 2017 r.Jak podaje portal TMZ, Luke Perry i jego narzeczona, Wendy Madison Bauer, planowali pobrać się jeszcze w tym roku. Niespodziewana śmierć przekreśliła plany zakochanych. Wesele miało odbyć się w Los Angeles 17 sierpnia.

– Prawie 12 lat z Luke’em było najszczęśliwszym okresem w moim życiu i jestem wdzięczna, że miałam go obok siebie. Chcę także podziękować jego dzieciom, rodzinie i przyjaciołom za ich miłość i wsparcie – powiedziała narzeczona aktora krótko po jego śmierci.

Śmierć Luke’a Perry’ego była ogromnym ciosem dla najbliższych gwiazdora, jego fanów oraz przyjaciół z branży. Od jakiegoś czasu sporo mówi się o powrocie obsady “Beverly Hills, 90210” na mały ekran. Perry nie zgodził się na udział kontynuacji kultowego tasiemca.