Najnowsze badania wykazują, iż zawarte w szczepionkach aluminium, doprowadza dzieci do autyzmu!

Szczepionka jest odpowiedzialna za autyzm?! Ten temat ostatnio bardzo burzliwe jest komentowany. Szczególnie że pojawiły się dzieci które właśnie po szczepionce zachorowały. Jak to więc wygląda?

Naukowcy z Uniwersytetu w Kolumbii Brytyjskiej znaleźli bezpośrednie dowody wskazujące na związek między szczepieniami a autyzmem.

Podchodząc do tematu bardziej szczegółowo, badania dotyczą aluminium, czyli wspólnego składnika wszystkich szczepionek. Po licznych testach badacze stwierdzili, że reakcja mózgu na aluminium zawarte w szczepionce jest pokrewna z biomarkerami autyzmu.Które szczepionki zawierają aluminium?

 

Aluminium jest składnikiem szczepionek przeciwko:

  • zapaleniu wątroby typu A
  • zapaleniu wątroby typu B
  • błonicy
  • tężcowi
  • krztuścowi
  • pałeczce hemofilnej typu B
  • wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)
  • zakażeniu pneumokokom

Według Uniwersytetu Columbia:

Wydaje się, że aluminiowy środek wspomagający wywołał aktywność układu odpornościowego i zmienił aktywność cholinergiczną u samców myszy. Podobny proces obserwuje się u dzieci z autyzmem. Samice myszy były mniej podatne na ekspozycję na ten związek, ponieważ zmieniły się tylko poziomy ekspresji inhibitora NF-κB i TNFA.

Wzorce zmian ekspresji genów wykazywały również różnice pomiędzy obiema płciami, ponieważ kora czołowa mózgu była najbardziej dotkniętym zmianami obszarem u samców, a móżdżek u samic. Tak więc pierwiastek Al sprzyja zapaleniu mózgu, a mężczyźni wydają się być bardziej podatni na jego toksyczne działanie.

Zwolennicy szczepień twierdzą, że aluminium nie przechodzi przez miejsce wstrzyknięcia. Wręcz przeciwnie, aluminium pochodzące z preparatów może przekraczać bariery krew-mózg i wywołać reakcję immuno-zapalną w tkankach nerwowych.

Dopóki bezpieczeństwo szczepionek nie zostanie wszechstronnie udowodnione przez długoterminowe badania, otrzymywanie zastrzyków może być zagrożeniem.

A co Wy o tym sądzicie?