Mikstura, która oczyszcza jelita i odchudza. Możesz stracić nawet 3 kg w tydzień!

Napój przygotujesz z czterech naturalnych i łatwo dostępnych składników. Dzięki nim dostarczysz organizmowi potężną dawkę składników odżywczych, w bezpieczny sposób oczyścisz jelito grube i szybciej schudniesz. Z czego i jak przygotować miksturę? Poznajcie szczegóły.

Aby przygotować napój oczyszczająco-odchudzający, przygotuj:

łyżkę siemienia lnianego

łyżkę nasion chia

jabłko

szklankę letniej przegotowanej wody

ewentualnie miód

Z jabłka usuń gniazda nasienne i (razem ze skórką) pokrój na małe kawałki. Następnie zblenduj je ze szklanką wody, dodaj siemię lniane i nasiona chia, odstaw na ok. kwadrans (chia wchłonie płyn). Całość dokładnie wymieszaj – powstanie gęsty pożywny napój. Jak go stosować? Dwie łyżki mikstury pij rano (najlepiej przed śniadaniem) przez trzy tygodnie lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem) przez dwa tygodnie.

Czego możesz się spodziewać?

  • Oczyścisz jelito grube z toksyn i resztek pokarmu
  • Pozbędziesz się wzdęć i zaparć (co oznacza również bardziej płaski brzuch)
  • Zmniejszysz ryzyko chorób jelit (w tym m.in. raka jelita grubego, uważanego za jeden z bardziej podstępnych nowotworów – bardzo często rozwija się zupełnie bezobjawowo)
  • Zapewnisz sobie uczucie sytości na długo i dobre samopoczucie.

Wymienione wyżej efekty są skutkiem obecności siemienia lnianego, nasion chia i jabłka – doskonałych źródeł błonnika (swego rodzaju odkurzacza, który zbiera resztki pokarmowe ze ścian jelit i pomaga się wypróżnić), ale też cennych składników odżywczych, jak kwasy omega-3, białko, witaminy E, C, z grupy B czy magnezu.

Uwaga, zanim zastosujesz powyższą kurację, upewnij się, że spożywanie dużych dawek błonnika ci nie zaszkodzi (mogą pojawić się m.in. biegunka, wzdęcia, ból brzucha).