Michał Wiśniewski zbiera pieniądze na nową płytę. Prosi fanów o 25 tysięcy złotych

Lider Ich Troje Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak rozpoczęli w internecie zbiórkę pieniędzy na swój kolejny wspólny projekt muzyczny. Planują 8 września wydać album z piosenkami poetyckimi zatytułowany „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości”. Płyta będzie kontynuacją wydawnictwa z 2012 roku.

„Pierwsza część to płyta o tęsknocie za uczciwością, rzetelnością i sprawiedliwością, za rzeczywistością wypełnioną tymi trzema wartościami. Za tym światem na zewnątrz i wewnątrz każdego człowieka oraz za tym, by te oba światy były w zgodzie, tworząc rzeczywistość” — mówi Andrzej Wawrzyniak.O pomoc w realizacji poprosili internautów. Na stronie odpalprojekt.pl pojawiła się zbiórka internatowa na 25 tysięcy złotych.

„Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty — czyli 25 000 zł. Pomożecie nam?” — czytamy na stronie zbiórki.

Zebrane pieniądze mają umożliwić m.in. wypożyczenie studia nagraniowego, stworzenie okładki, tłoczenie płyt czy mastering.

Dla wszystkich osób, które wesprą projekt finansowo, Michał Wiśniewski zapowiedział nagrody, m.in. podziękowania w formie certyfikatu PDF, płyty, bilety na koncert czy spotkanie z artystami.

Zbiórka pieniędzy zakończy się w kwietniu.