Michał Wiśniewski już ma nową dziewczynę?! To dla tej młodej ślicznotki zostawił Dominikę Tajner?

Michał Wiśniewski chce się rozwieść z Dominiką Tajner-Wiśniewską przez nową wokalistkę Ich Troje, Agatę Buczkowską? Magazyn “Flesz” donosi, że lider zespołu nawiązał ostatnio bliską relację z młodziutką piosenkarką.

To już pewne: Michał i Dominika Wiśniewscy rozwodzą się. Celebrytka występująca obecnie w “Tańcu z gwiazdami” poinformowała, że Michał złożył pozew rozwodowy. Prawdopodobnie zrobił to już trzy miesiące temu, lecz Dominika dowiedziała się o tym dopiero teraz, gdy zaczęła występować w “Tańcu z gwiazdami”. Dominika nie kryje zaskoczenia decyzją Michała, podobnie zresztą jak rzesze widzów oglądających ich w listopadzie w programie “Story of My Life”. Wokalista nie szczędził wtedy żonie ciepłych słów.

Ja cię zawsze akceptuję taką, jaką jesteś. Nawet, jak się nie układa, to zawsze gdzieś tam mam ciebie w swojej głowie, po prostu kocham. A jeżeli zdecydujesz, że gdzieś po drodze, chcesz iść inną drogą, to ja też będę twoim przyjacielem i oby tak się nie stało – mówił w programie do Dominiki.

Tabloidy donoszą jednak, że miedzy małżonkami psuło się już od dawna. Przez ostatni rok mieli już tylko udawać zgraną parę.



Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe – czytamy w nowym “Fleszu”.

Kolejny rozwód w życiorysie Wiśniewskiego zrodził podejrzenia, że gwiazdor niejako dochował tradycji i zakochał się nowej wokalistce Ich Troje. Pod koniec lutego 2017 roku nową wokalistką zespołu została półfinalistka 7. edycji “The Voice of Poland”, Agata Buczkowska. Według informacji “Flesza” Wiśniewski i 20-letnia piosenkarka ostatnio bardzo się do siebie zbliżyli.

Jeszcze bardziej zaskakująco brzmią wyniki instagramowego śledztwa “Twojego Imperium”, który również sugeruje, że w życiu Michała pojawiła się nowa kobieta.

Na Instagramiepokazał zdjęcie tulącej się do niego niejakiej Agnes, lecz szybko je usunął. Kobieta jednak umieściła je na swoim profilu. “Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz. Pozdrawiamy z Michałem” – uprzedziła atak tych, którzy chcieliby ja skrytykować – podaje “Twoje Imperium”.

Michał Wiśniewski na razie nie chce komentować przyczyn rozstania z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Nie dementuje również plotek o rzekomym romansie.