Michał Wiśniewski i Agnes. Przedstawiamy genezę romansu

Od dwóch tygodni polskie media żyją rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Po siedmiu latach małżeństwa muzyk stwierdził, że czwarta żona również nie jest “tą jedyną”. Nie pomogło nawet to, że Dominika dwoiła się i troiła, żeby wyprowadzić ekscentrycznego męża z długów i patologicznego trybu życia.

Choć Michał planował rozstanie już od kilku miesięcy, informacja o złożonym pozwie zaskoczyła żonę. O planach męża dowiedziała się tuż po jej urodzinach i po tym, jak odpadła z Tańca z Gwiazdami. Trzeba przyznać, że Michał ma wyjątkowe wyczucie chwili…

Niemal natychmiast pojawiły się spekulacje, co może stać za tak niezrozumiałą decyzją Michała.Patrząc na okoliczności poprzednich rozwodów muzyka, najbardziej prawdopodobną przyczyną miało być pojawienie się innej kobiety. Podejrzenia padły automatycznie na obecną wokalistkę Ich Troje, ale ta stanowczo zaprzeczyła, jakoby z Michałem łączyło ją coś więcej niż relacje zawodowe.Internauci wpadli więc na inny trop. Jakiś czas temu Michał zamieścił na Instagramie zdjęcie z niejaką Agnes uwieszoną na jego ramieniu. Ta sama fotografia pojawiła się na jej profilu. Gdy atmosfera wokół rozwodu zrobiła się gorąca, Wiśniewski pospiesznie skasował zdjęcie. Pudelek prześledził “karierę” Agnes i dowiedział się wielu ciekawych rzeczy…

W sprawie zaczęło się pojawiać coraz więcej nazwisk, dlatego dla ułatwienia postanowiliśmy wyjaśnić skomplikowane zależności między poszczególnymi osobami na poniższej grafice.

W centrum znajduje się oczywiście Michał, od którego zaczęło się całe zamieszanie. Piosenkarz jest powiązany z trzeba byłymi żonami – Magdą Femme, Martką “Mandaryną” Mandrykiewicz iAnną Świątczak (aktualnie Anną Żeńcą), które po kolei porzucał dla kolejnych kochanek, z którymi następnie się żenił. Poproszona o komentarz Femme powiedziała, że “proponuje Michałowi dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego”.

Po trzecim rozwodzie Wiśnia związał się z Dominiką – córką słynnego trenera polskich skoczków, Apoloniusza Tajnera, który również jakiś czas temu zostawił żonę dla młodszej o 37 lat partnerki.Możliwe, że Michał “zainspirował” się teściem.

Od Michała strzałka prowadzi właśnie do “tajemniczej Agnes” – patostreamerki, która marzy o tym, żeby zostać celebrytką. Jak donoszą liczne źródła, Agnieszka “może być osobą nadużywającą alkoholu i substancji psychoktywnych”. Ponadto sąd, który odebrał jej prawa rodzicielskie do córki, wyraził zaniepokojenie, że kobieta “może mieć powiązania ze środowiskiem przestępczym”.

Z Agnes łączy się kolejna osoba – niejaki Rafatus, jej były partner, który opowiada, że Agnieszka znęcała się nad nim psychicznie i fizycznie.

Patostreamer ujawnił, że jest ona “osobą pozbawioną ludzkich odruchów”. Twierdzi, że atakowała go nożem, nafaszerowała tabletkami gwałtu i nakręciła film pornograficzny z jego udziałem, bez jego świadomości. Miała też utrudniać mu rozpoczęcie trzeźwego życia i zabraniała pójść na terapię AA.

Agnes jest koleżanką Agnieszki Orzechowskiej znanej swego czasu jako “polska Angelina Jolie”. Jej “błyskotliwa” kariera zakończyła się po tym, jak w trakcie jednej z zakrapianych imprez trzecioligowa celebrytka… wypadła przez okno i dotkliwie się połamała.

Jak pewnie niektórzy pamiętają, krążyły plotki o głębokiej zażyłości Orzechowskiej z Radkiem Majdanem. Agnieszka chwaliła się w wywiadach, że “robiła mu laskę w toalecie”. Obecny mąż Małgosi Rozenek nigdy tego nie potwierdził i do tej pory wypiera się znajomości z Agą. Dziwicie mu się?