Michał Wiśniewski był w przeszłości homoseksualistą. Szokujące doniesienia

Michał Wiśniewski od lat budzi wiele kontrowersji w polskim show-biznesie. Choć słynie głównie z ilości posiadanych żon i partnerek, to niewielu ludzi wie, co działo się w jego przeszłości. Artysta swego czasu deklarował się jako homoseksualista.

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że w przeszłości był związany z kilkoma mężczyznami. Uważa, że to element jego życia i m.in. takie doświadczenia go ukształtowały. Choć w jego życiu pojawiła się kolejna partnerka, to mógłby to być też partner.

Gwiazdor kiedyś znany był przede wszystkim w gejowskich klubach. Fani choć wiedzą o jego traumatycznym dzieciństwie i rozwodach, to nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że kiedyś wolał chłopców.

Dowiedz się szczegółów dotyczących homoseksualnej przeszłości Michała Wiśniewskiego z naszej galerii. 

W 2004 roku Michał Wiśniewski odważył się na publiczne wyznanie w magazynie Gaylife.pl. Zadeklarował tam, że jego największe uniesienia miały miejsce u boku mężczyzn.

Na pytanie o gejowską przeszłość odpowiedział jednoznacznie: ,,Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia”.

Fascynacja tą samą płcią u Wiśniewskiego wzięła się najprawdopodobniej z braku miłości u płci przeciwnej. Sam artysta opowiadał w Gaylife.pl: ,,Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety”.

Zapytany jednak o to, czy deklaruje się jako osoba biseksualna, zaprzeczył.

,Nie. Dzisiaj nie mógłbym już być z facetem. Kocham swoją żonę, zbudowałem sobie rodzinę i za nic w świecie nie chciałbym jej stracić. Natomiast nie wstydzę się swojej przeszłości, bo nie ma się czego wstydzić. Każdy w życiu ma swoją historię, taka była moja” – mówił w tamtym czasie Wiśniewski.

Michał Wiśniewski zanim zrobił karierę muzyczną, pracował jako biznesmen. Tak pamięta go też Mandaryna, jego druga żona.

Mandaryna za czasów związku z Wiśniewskim rozumiała jego przeszłość. Sama go zresztą tłumaczyła w mediach. ,,Był zawiedziony kobietami. Uważał, że w relacji damsko-męskiej nie może być prawdziwej miłości. Ja znałam tego chłopaka i nie uważałam ich związku za coś złego”.

Gwiazdor ma za sobą też duże problemy z hazardem oraz alkoholem. Borykał się też z rakiem odbytu.