Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Brytyjskie media dotarły do sensacyjnych informacji. Czy rodzina książąt Sussexu wkrótce powiększy się o kolejnego potomka?

Księżna Meghan 6 maja urodziła swoje pierwsze dziecko, słodkiego syna Archiego Harrisona. Informacja o narodzinach potomka księcia Harry’ego wywołała salwę radości na całym świecie. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są w siódmym niebie, nadal z wielką uwagą śledzą każdy krok Meghan, która jak do tej pory całkowicie zajęła się macierzyństwem. Synek księżnej ma dopiero trzy tygodnie, jednak brytyjskie tabloidy sugerują, że brytyjska księżna z amerykańskim paszportem rozważa kolejną ciążę.

Media plotkarskie są przekonane, że 37-letnia Meghan Markle długo nie może zwlekać z kolejnym potomkiem, ponieważ jej zegar biologiczny bije w szybkim tempie, a przecież Meghan i Harry wielokrotnie wspominali, że planują mieć więcej dzieci.

Jak podaje brytyjski magazyn Daily MailMegan nie chce już czekać na kolejne dziecko, zatem zgodnie z rokowaniami bukmacherów w Wielkiej Brytanii, żona Harry’ego na przełomie 2019/2020 roku będzie ponownie w ciąży. Być może faktycznie mały Archie będzie miał rodzeństwo już pod koniec 2020 roku, albo na początku 2021:

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie bardzo krótko będzie ich jedynym dzieckiem, będzie miał niebawem rodzeństwo – czytamy w Daily Mail.

Podobnie było w przypadku księżnej Kate i księcia William, którzy dość szybko zdecydowali się na drugie dziecko.

Czekamy!