Mąż zostawił ją, bo nie potrafił zaakceptować jej dziwnej pasji. Kobieta wydaje na to całą wypłatę!

Ludzie rozstają się z różnych przyczyn. Małżeństwo Alice i Chrisa wydawało się zgodne. Wszystko zmieniło się, kiedy kobieta zapragnęła kolejnego dziecka.

Alice ma 39 lat i jest matką 5 dzieci w wieku od 12 do 20 lat. Kobieta do tego stopnia kocha macierzyństwo, że jakiś czas temu chciała starać się o kolejne dziecko. Niestety stan zdrowia jej tego nie umożliwiał. Alice cierpi na zaawansowaną anemię i z tym schorzeniem ciąża byłaby dużym zagrożeniem. Dlatego postanowiła… kupić sobie lalkę imitującą prawdziwe dziecko.Bardzo realistyczne lalki

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o sytuacji, w której policjant wybił szybę w samochodzie myśląc, że w środku znajduje się małe dziecko, a była to tylko lalka. Dokładnie takie samo fałszywe dziecko kupiła Alice. Lalki, które do złudzenia przypominają prawdziwe noworodki są niestety bardzo drogie. Dla Alice to nie miało jednak znaczenia. Kiedy kupiła pierwsze “plastikowe dziecko”, zakochała się w nim i zapragnęła więcej.

Mąż Alice do pewnego momentu rozumiał, że jest to dla niej forma pewnej terapii, ale w końcu sprawy zaszły za daleko. W ciągu 7 lat, Alice wydała 12 tysięcy funtów, ale jednak nie to było najgorsze. Lalki i ich akcesoria znajdowały się dosłownie w każdym zakątku domu. Ostatecznie Alice zrobiła im kącik w swojej sypialni i kładła je ze sobą do łóżka. Zdesperowany mąż w końcu powiedział dość.

Kobieta wiedziała, że mąż nigdy nie zaakceptuje jej “dzieci”, ale czuła się z nimi tak związana, że nie mogła tego przerwać.

Alice codziennie karmi, przewija i kąpie swoje maleństwa

Obecnie Alice ma 50 lalek!

Lalki są niesamowicie realistyczne. Te droższe mają dodatkowo takie funkcje, jak bicie serca, czy poruszanie oczami.

Oczywiście kocham moje biologiczne dzieci. Wiem, że lalki nie są prawdziwe, ale opiekowanie się nimi sprawia mi prawdziwą przyjemność – tłumaczy kobieta.

Co o tym myślisz? Czy ta kobieta nie posunęła się trochę za daleko?