Mąż nagrał, jak polska blogerka znęca się nad swoją córeczką. „Zamknij się kur*a, siedź tam!”

Oliwia Pierzchalska jest popularną wśród mam blogerką. Kobieta w mediach społecznościowych prowadzi profil, gdzie wielokrotnie wrzucała zdjęcia swojej córeczki.

Wielu ludzi zachwycało się jej podejściem do dziecka. Wszystko do czasu. Nastawienie jej obserwatorów całkowicie się zmieniło, gdy do sieci trafiło nagranie, które sugeruje, że Oliwia znęca się nad swoją córką.

Przerażające nagranie trafiło na Instagram użytkowniczki dooris_f oraz na Facebooka. O ile nazwa niewiele nam mówi, to podpis pod nagraniem podpowiada, że występuje na nim Oliwia Pierzchalska.Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym tygodniu blogerka napisała, że jej mąż porwał dziecko. Czyżby teraz sama znęcała się nad maleństwem? Autorem 2-minutowego nagrania jest sam ojciec dziewczynki, który próbuje uspokoić swoją partnerkę. To, co możemy tam usłyszeć, po prostu nie mieści nam się w głowie.

Nagranie zaczyna się od słów „zamknij mordę” kierowanych przez blogerkę do swojej córki. Po chwili słychać, jak mężczyzna mówi, aby nie wyzywała dziecka i pyta dlaczego to robi. Później jest coraz gorzej. „Zamknij się kurwa, siedź tam!” – krzyczy kobieta do płaczącego dziecka. W odpowiedzi słychać, jak mąż grozi matce dziewczynki więzieniem.

W pewnym momencie mówi „Oliwia, ty robisz krzywdę temu dziecku”, zwracając się do agresywnej kobiety po imieniu i zaznaczając, że przez jej zachowanie mała może stracić głos. Z obydwu stron padają wtedy wyzwiska, których wysłuchuje płacząca dziewczynka.

Wiemy co z nią zrobić 🤬🖕🏼 Oliwia Pierzchalska brawo! 👏🏼 ja to tu tak zostawię #tematdlauwagi

Opublikowany przez Miriam Serafin Piątek, 7 września 2018

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Nie dziwimy się. Większość nie pozostawia na Oliwii suchej nitki. Żadna matka nie powinna w ten sposób odnosić się do swojego dziecka.

– „Nie da się tego słuchać….nie da się tego pojąć…co się z Wami dzieje kobiety! Jak można być pozbawionym podstawowych uczuć. Biedne dziecko” – napisała jedna z komentujących.

– „Na instagramie była taka gwiazda, instamatka. I jej mąż przyjechał zza granicy i ‚porwał dziecko’ i zaczął ujawniać jaka to z niej matka” – dodaje kolejna.

– „Tylko na policję…tez uwierzyłam w tą bajkę, że takiej dobrej matce porwano dziecko” – pisze następna.

Internauci wytykają też zachowanie partnera.

– „Kawałek wyrwany z kontekstu. Matka dostanie lincz, a ojciec medal bo nagrał płacz dziecka, który sam nic nie zrobił, nie przytulił ani nic” – zauważyła jedna z internautek.

– „A ojciec skupił się na nagraniu tego i nagrywając patrzył co się dzieje? Oboje g**no warci. Chciał wkopać mamusię a strzelił im obojgu w kolanka.. szkoda dziecka” – wtórowała jej inna.

Nie brakuje głosów, że nagrana sytuacja wyrwana jest z kontekstu. Czy aby na pewno? Oficjalnie nie potwierdzono też, że kobieta z nagrania to Oliwia Pierzchalska. Jak zauważyli internauci, jej profile na Instagramie i Facebooku prawie natychmiast po publikacji nagrania zniknęły z sieci. Przypadek?