Mąż Agaty Kuleszy jest psychicznie chory? Był agresywny, GROZIŁ ODCIĘCIEM GŁOWY. Treść orzeczenia lekarskiego szokuje!

Mąż Agaty Kuleszy obwinia ją za rozpad małżeństwa. Mężczyzna twierdzi, że był “wieloletnią ofiarą przemocy molestowania moralnego”, a na dowód publikuje treść orzeczenia lekarskiego na temat swojego zdrowia psychicznego. Szczegóły są przerażające.

Wychodzą na jaw kolejne ponure szczegóły małżeństwa Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego. Przemoc domowa, interwencje policji, założona Niebieska i wzajemne oskarżenia – tak przez ostatnie lata wyglądało życie gwiazdy kina i znanego operatora. Agata Kulesza pierwsza złożyła pozew o rozwód z orzekaniem o winie małżonka, on zrobił to samo w stosunku do niej. Zapowiada się więc trudna i długa batalia sądowa.

Niestety prywatne sprawy Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego powoli przenoszą się na grunt publiczny. Wszystko przez męża aktorki, który postanowił wywlec szczegóły małżeńskiego piekła na łamy jednego z tabloidów. Mężczyzna twierdzi, że to on jest ofiarą i oskarża żonę o zrujnowanie jego zdrowia psychicznego.Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg – wyznał “Super Expressowi”.

Operator upublicznił treści dokumentów, m.in. opinii sądowo-psychiatrycznej i wezwanie w sprawie założenia Niebieskiej Karty, które opisują jego zachowanie i stan zdrowia psychicznego. Miały być to dowody na toksyczne działanie Agaty Kuleszy, które rzekomo miało doprowadzić operatora na skraj załamania nerwowego.

Do szpitala został dowieziony przez zespół ratownictwa medycznego. Z karty medycznych czynności ratunkowych wynika, że zespół został wezwany przez żonę pacjenta zaniepokojoną treścią rozsyłanych przez niego do rodzin i znajomych SMS-ów zawierających groźby zabicia. ZRM wezwał na miejsce policję. Pacjent był w kontakcie słowno-logicznym, zgodził się na przewiezienia na badanie do szpitala psychiatrycznego – czytamy w dokumencie policyjnym.

Z fragmentów opinii biegłego wynika, że mąż Agaty Kuleszy nie tylko zachowywał się agresywnie, ale także groził aktorce śmiercią przez odcięcie głowy.

Z wywiadu zebranego w trakcie hospitalizacji od żony pacjenta wynikało, że od 4-ech lat narastały trudności w relacjach między nimi (…) Zauważyła, że nasilają się zbyt ekstrawaganckie, dziwaczne zachowania – zbyt ekspansywny (…), często reagujący nadmierną agresją słowną”. „Niedostosowany – (…) flirtował z kobietami na portalach (…). Wobec żony wielokrotnie wypowiadał się agresywnie odgrażając się – odcięciem głowy (…). – cytuje opinię specjalisty “Super Express”.

Niestety czytając przytoczone fragmenty trudno odnieść wrażenie, że to operator jest najbardziej pokrzywdzoną stroną w konflikcie… Agata Kulesza na razie nie skomentowała oskarżeń partnera. Obecnie woli skupiać się na pracy w zagranicznej produkcji.