Matka zorganizowała zgwałcenie swojej 16-letniej córki

Peta Butler opowiedziała na kanale „Channel 9” o koszmarze, którego doświadczyła mając 16 lat. W 2005 roku matka zabrała ją na wycieczkę. Powiedziała, że spędzą „babski weekend” w hotelu. Na miejscu okazało się, że będzie im towarzyszył partner matki. Nastolatka nie wiedziała, że został zaproszony żeby ją zgwałcić!

Peta Butler z australijskiego Toowoomba przeżyła koszmar, który zgotowała jej matka. W 2005 roku 47-letnia Theresa Butler poznała na portalu randkowym mężczyznę o imieniu Thommo, z którym się związała. Po jakimś czasie w ich chorych umysłach zakiełkował pomysł, aby Thommo zgwałcenił Petę. Theresa wielokrotnie reklamowała wdzięki córki mówiąc, że „jest jak moja młodsza wersja”.Pewnego dnia 47-latka wynajęła pokój w hotelu i zaproponowała Pecie, by spędziły tam „babski weekend”. Na miejscu upiła córkę, a kiedy ta była już niemal nieprzytomna, wyszła z pokoju. Wtedy do akcji wkroczył Thommo. Gdy wszedł do pokoju, Peta zauważyła go i podniosła się z łóżka aby wyjść. Mężczyzna zablokował jednak drzwi, a następnie rzucił się na bezbronną dziewczynę i zaczął gwałcić.

Przez cały czas Peta miała nadzieję, że matka wejdzie do pokoju i ją uratuje. Tak się jednak nie stało. Gdy po wszystkim udało jej się uciec na korytarz, zobaczyła, że Theresa stała tuż obok drzwi i paliła papierosa. Kobieta przytuliła ją i powiedziała „wszystko będzie dobrze córeczko”.

Peta zrozumiała, że matka o wszystkim wiedziała. Tydzień później dziewczyna opowiedziała o gwałcie nauczycielce, która następnie powiadomiła policję.

Theresę skazano na 4 lata więzienia, ale Thommo wciąż jest bezkarny. Mężczyzna zdołał uciec i nadal jest poszukiwany.