Matka zmarła miesiąc po pogrzebie syna. Pękło jej serce

Więzi rodziców z dziećmi są nierozerwalne. Szczególnie te, które łączą matkę z jej dzieckiem. Możemy jedynie wyobrażać sobie co tak naprawdę w głębi duszy czuje matka, której dziecko umiera.

Jedną z takich niesamowitych historii jest ta, która wydarzyła się nie tak dawno. Ashley Tomlin pochowała swojego syna, Jak’a Fada, który cierpiał na poważną wadę serca, miesiąc później sama również zmarła.Jak Fada z Wielkiej Brytanii urodził się z dziurą w sercu. Podczas pierwszych miesięcy życia miał on za sobą skomplikowaną operację, a przez kolejne lata był pod stałą opieką lekarzy. Wszystko szło ku dobremu, chłopiec mógł nawet grać w piłkę.

Pewnego dnia jednak zmarł pradziadek chłopca. Następnego dnia sam Jak zaczął uskarżać się na bóle w klatce piersiowej. Lekarze stwierdzili, że może być to kwestia wstrząsu emocjonalnego jaki przeżył Jak po śmierci pradziadka z którym był bardzo związany. Niestety, kilka godzin później serce chłopca stanęło.

Ashley strasznie załamała się po śmierci swoich bliskich. Niestety, miesiąc po pogrzebie syna i ona zmarła na wadę serca. Jak powiedzieli lekarze “pękło jej serce”.

Ta historia uczy nas wielu rzeczy, jedną z nich jest to, by dbać o swoje zdrowie. Wszelkie badania mogą nam pomóc, gdy tylko zaczynamy odczuwać dziwne objawy.