Matka podtapiała 4 latkę, a następnie podcinała jej gardło. Dziewczyna przez kilka miesięcy walczyła w szpitalu o życie

Dramat rozegrał się 26 maja br na osiedlu Śródmieście w Głogowie. To wtedy 4-letnia Wiktoria trafiła na szpitalny oddział zaraz po tym, jak rodzicielka podtapiała dziewczynkę w wannie, a potem podcięła córce gardło nożem. Dramat rozgrywał się w mieszkaniu dziewczynki. Więcej informacji możesz przeczytać w naszym serwisie. Teraz światło dzienne ujrzała tragiczna informacja…

Śmierć dziewczynki
Domownicy kiedy znaleźli nieprzytomną i całą we krwi natychmiast wezwali policję. Funkcjonariusze zabrali podejrzaną kobietę, która była jednocześnie matką 4 letniej dziewczynki na komendę i wezwali kartkę pogotowia. Ratownicy zabrali dziewczynkę w ciężkim stanie do szpitala w Legnicy, gdzie rozpoczęła się walka o jej życie. Dla małej Wiktorii liczyła się każda sekunda. Jej stan był krytyczny. Pomimo usilnej walki całej kadry lekarskiej, dziewczynki nie udało się uratować. Wiktoria zmarła w piątek, 29 czerwca.Sekcja zwłok, która pomogła zbadać przyczynę śmierci, odbyła się wczoraj.

Wyrok dla matki

34-letniej matka tragicznie zmarłej Wiktorii została aresztowana na 3 miesiące. Za to, co zrobiła, grozi jej od 8 lat pozbawienia wolności. Nie wykluczone również, że kobieta zostanie skazana nadożywocie.