Matka martwi się, że jej córka ciągle chudnie. Po miesiącu zagląda jej do ust i poznaje powód.

Jordan Talley z niecierpliwością wyczekiwała narodzin córki. W ciąży chorowała na cukrzycę, więc gdy jej mała dziewczynka urodziła się ważąc 2,9 kg, kobieta nie zdziwiła się.

Jordan nie wiedziała jednak, że był to dopiero początek problemów. Mała Lucy traciła sporo na wadze jeszcze będąc w szpitalu. Jordan bardzo chciała karmić dziecko piersią, ale martwiła się tym, że nie wychodziło to za dobrze.Lucy wciąż płakała albo zasypiała w trakcie karmienia. Była zniecierpliwiona i miała zaciśnięte pięści. Jordan z kolei odczuwała ogromny ból piersi. Jednak nie to było najgorsze. Matka najbardziej niepokoiła się tym, że jej córka nie może wrócić do wagi urodzeniowej.

– „Wróciłam do domu i karmiłam, i karmiłam, i karmiłam. Bolało mnie za każdym razem. Mała była niespokojna – tak jakby moje piersi były puste, a ja bym ją zmuszała do wciągania powietrza” – opowiada Jordan.

Lekarze zbadali małą i stwierdzili, że pokarm Lucy musi być niepełnowartościowy i za mało kaloryczny, bo skoro dziecko je i pokarm jest, to nie ma innego wytłumaczenia.

Jordan jednak czuła, że to nieprawda. Odżywiała się dobrze i nie rozumiała, jak jej pokarm może być niewystarczający.

Nie chciała dawać córce sztucznego pokarmu, ale była przerażona, gdy patrzyła na coraz bardziej wiszącą skórę na ciałku swojej córeczki.

Zaczęła szukać rozwiązań w internecie. Na pewnej grupie dla mam ktoś podpowiedział, że może powodem jest zbyt krótkie wędzidełko języka.

Ogranicza ono język dziecka i przeszkadza mu w trakcie karmienia piersią.

Po wizycie u lekarza, kobieta potwierdziła te podejrzenia. Okazało się ,że wędzidełko Lucy jest zbyt krótkie i dziewczynka musi przejść operację.

Ta przebiegła pomyślnie i dziewczynka mogła w końcu przyswajać odpowiednią ilość substancji odżywczych. Jordan mówi, że różnica była widoczna już po kilku godzinach.

Dla kobiety i jej rodziny było okropnością patrzeć, jak ich mały aniołek dosłownie niknie w oczach i nie mogąc zrozumieć czemu tak się dzieje. Dobrze słyszeć, że już teraz wszystko jest w porządku, a mała Lucy rozwija się w odpowiednim tempie.