Mateusz Borkowski z “Gogglebox” przeszedł niebywałą metamorfozę! Schudł ponad 130 kilogramów

Mateusz Borkowski to bohater programu TTV “Gogglebox. Przed telewizorem”, który znany był jako “Big Boy”. Mężczyzna siedział na kanapie z kolegami i komentował, to co w danej chwili ogląda.

Big Boy

W chwili nagrywania programu ważył blisko 230 kilogramów! Teraz mocno odchudzony gościł w “Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedział o swojej wielkiej przemianie. Goggleboxowe chłoposzki!Goggleboxowe chłoposzki!

Opublikowany przez Mateusz Borkowski Niedziela, 7 sierpnia 2016

Wielkie zmiany

Mateusz Borkowski przyznał, że udało mu się zrzucić aż 133 kg! – Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już – powiedział w “Dzień dobry TVN”.Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już.

Sunday Bigboy 🔥🔥🔥 #bigboy#gogglebox#przedtelewizorem#sunday

A post shared by Mateusz "BigBoy" Borkowski (@big_borkowski_boy) on

Musiałem poukładać sobie wszystko w głowie. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Nie poskutkowała na mnie dieta. Lekarz powiedział mi, że jest taka możliwość, żebym poszedł na operację zmniejszenia żołądka – dodał “Big Boy”. Przypomnijmy, że w lutym było głośno o innej osobie z “Gogglebox. Przed telewizorem”.  Media obiegła wówczas informacja o tragicznej śmierci pani Barbary Romaniuk. Emerytka z Warszawy była jedną z ulubionych bohaterek widzów TTV.

Sislove❤ #brother#sister#onelove#oneblood#onelife

A post shared by Mateusz "BigBoy" Borkowski (@big_borkowski_boy) on

Zabieg

„Big Boyowi” wycięto 75% żołądka, czemu oczywiście zawdzięcza swoją przemianę. Na tym podobno jeszcze nie koniec i teraz Mateusz poważnie bierze się za siebie i dalej walczy z nadwagą.

Big Król 👑 #bigboy#gogglebox#ttv#11#wrzesnia#start

A post shared by Mateusz "BigBoy" Borkowski (@big_borkowski_boy) on

Co myślicie o przemianie Mateusza? Poznalibyście go w ogóle?