Marta Kaczyńska kusi nawet w ciąży. Te zdjęcia mówią same za siebie

Po latach burzliwego związku z Marcinem Dubienieckim, Marta Kaczyńska sprawia wreszcie wrażenie szczęśliwej i zadowolonej z życia. Wraz z narzeczonym chętnie pokazuje się w restauracjach i na nadmorskich plażach. Tak też było w ostatnią niedzielę. I trzeba przyznać, że wyglądała świetnie.Martę Kaczyńską można było spotkać w weekend na sopockich ulicach, gdy spacerowała z Piotrem Zielińskim. Najpierw spotkali się w kawiarni. Marta, w zaawansowanej ciąży, zdecydowała się na sok i koktajl. Później, gdy dołączył do nich jeszcze syn Zielińskiego, wybrali się na spacer oglądać łódki.

Od razu widać, że rodzinne szczęście służy Kaczyńskiej. Trzeba też przyznać, że w odsłaniającej długie nogi, czerwonej, zwiewnej sukience, wyglądała świetnie…

Według nieoficjalnych informacji bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma urodzić już wkrótce (w połowie sierpnia). Ostatnie tygodnie przed porodem przyszła mama powinna spędzać dbając o relaks i wyciszenie. Mając to na uwadze, Marta Kaczyńska wybrała się na spacer z narzeczonym i swoją ulubienicą – suczką “Mimi”, rasy chihuahua. W cieniu korzystała z pięknej pogody.

Będzie to jej trzeci poród. Córka śp. pary prezydenckiej jest już matką 10-letniej Martyny i 14-letniej Ewy.

Źródło: fakt.pl