Marta Kaczyńska chwali się ciążowym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie!

Jak widać, ciąża Marcie Kaczyńskiej służy. Trzeba przyznać, że w błogosławionym stanie wygląda naprawdę kwitnąco. Ostatnio wrzuciła do internetu zdjęcie, żeby się podzielić swoim szczęściem.

Marta Kaczyńska (38 l.) jest już mamą dwóch córek: 10-letniej Martyny i 14-letniej Ewy. Wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko i według anonimowego źródła, znowu będzie to dziewczynka.„Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na wuja i wyborców PIS” – zdradza informator Pudelka.

Rozwiązanie ma nastąpić jeszcze w wakacje. Mimo tego, Marta Kaczyńska nie unika wyjść. Ostatnio można ją było spotkać na festiwalu w Sopocie, gdzie z narzeczonym Piotrem Zielińskim nie szczędzili sobie czułości. Teraz prawniczka wrzuciła do mediów społecznościowych swoje zdjęcie, które podpisała: „Happy mum”.

Na zdjęciu córka byłej pary prezydenckiej pozuje w czerwonej, obcisłej sukience obok konia. Nie jest tajemnicą, że Kaczyńska od lat pasjonuje się końmi. Również jej córki pokochały te piękne zwierzęta.

Na zdjęciu nie zabrakło też ukochanej psinki rasy chihuahua, Mimi. Widać, że Marta Kaczyńska jest szczęśliwa!

#happymum

Opublikowany przez Marta Kaczyńska Poniedziałek, 9 lipca 2018