Mama Jessiki w “Rolnik szuka żony”. Wygląda identycznie jak córka

W świątecznym odcinku “Rolnik szuka żony” pojawiła się Jessica, która była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek ostatniej edycji. Producenci przygotowali dla niej wyjątkową niespodziankę. Mieszkańcy Leszna na wizji pochwalili Jessikę za to, że promowała w telewizji rodzinne miasto.
Poza tym widzowie mogli zobaczyć też mamę Jessiki. Wygląda identycznie jak córka!

Uderzające podobieństwo

Mama Jessiki, podobnie jak ona, uwielbia mocny makijaż. Jej znakami rozpoznawczymi są mocno wyrysowane brwi, czerwone usta i doczepy. W świątecznym odcinku bliscy uczestniczki show życzyli jej szczęścia i powodzenia w miłości. Są pewni, że Jessica w końcu odnajdzie tego jedynego.

Wsparcie

Jessica ma ogromne wsparcie mamy. W ostatnim odcinku uczestniczka wyjawiła też swoje plany na przyszłość.

– Wszystko związane z kosmetyką, inne szklenia porobię, dokończę egzaminy, a w przyszłości może bym coś otworzyła, ale najpierw chciałabym się wyszkolić – powiedziała na wizji.

Rozpoznawalność

– Ona nie może w to uwierzyć, że ludzie tak za nią latają. Te autografy chcą, taka popularna się zrobiła. Ona jest taka inna, wyróżnia się, w ogóle jest taka inna. Jessiko, życzę Ci, żebyś znalazła drugą połowę. Żebyś była szczęśliwa – powiedziała jej mama.